Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az már problémát jelezhet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már problémát jelezhet, ha egész nap chatelgetek a barátommal, de nem mindig válaszol minden mondatomra?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a te reszedrol. Nem varhatod el hogy pincsikutyakent ugorjon minden szavadra...
2018. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nincs mas dolgod?
2018. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is majdnem mindig beszélünk, ha nem vagyunk együtt, de van amikor hiába vagyok elérhető nem válaszolok órákig, mert épp nincs kedvem. Van, hogy a barátom se ír vissza egy ideig. És ez sztem tök oké.

Bebaszna, ha egésznap csak írogatnánk, akkor miről beszélgetnénk a nap végén?

2018. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy élőben elmondasz 5 mondatot. Akkor is valószínűleg az utolsóra válaszol.
2018. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen és a párod helyében el is hagynálak ezért.


Nem egészséges dolo egész nap a chaten lógni, ennyi, pláne nm elvárni,hogy a másik is azonnal válaszoljon.

2018. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Krúdy Gyula ***** válasza:
95%
Tökre régimódi vagyok (28 évesen). Velem valaki egész nap chatelni szeretne fél napig bírnám ki maximum. Ha beszélgetni akarsz találkozzatok. Mi van ha éppen otthon játszana gépen, edzene, olvasna, vagy épp kakálna egyet? Kinyírjátok már rövidtávon a kapcsolat érdemi részét ezzel a "chateléssel". Bár tudom, h eléggé felkapott, de attól még szutyok.
2018. jún. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Joe.38 ***** válasza:
0%
"Az már problémát jelezhet, ha egész nap chatelgetek a barátommal, de nem mindig válaszol minden mondatomra?" Nem válaszol azaz nem ír vissza? Ez már valóban nagy probléma. Hagyd el! Sőt, ha mód van rá lődd tarkón és ásd el! Hisz más dolga sincs csak neked válaszolgasson a ostoba p.i.c.s.a írásaidra. Ismétlem ne hagyd békén - lődd le! Majd ásd el! Ilyet veled egy férfi nem tehet. Hisz ő csak egy férfi. Te vagy a nő ( a mai feminista beteg világban te meg Istenség) hozzád kell hogy igazodjon a nap is miattad kel fel reggel keleten - még ,hogy nem ír vissza naponta ezerszer minden elmebeteg gondolatodra, felvetésedre. Ez megengedhetetlen. Te szeded a gyógyszered egyébként? Ha nem hát tedd vagy legalább is kezd el! Írass fel! Jó pszichiáterek vannak. Megoldják !
2018. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. Érdemes élőben is beszélgetni többet, ha van rá lehetőség. Akkor jobban tudod érzékelni, hogyan áll a kettőtök kapcsolatához. :))
2018. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anusbari ***** válasza:

Mekkora szarok az emberek...,ha beszélgetnétek is az utolsóra válaszolna.Agyon is ütném.

Ez akkor baj ha nem reagál,ha téged zavar.

Ha ezer sort írok,ezerre válaszoljon!Ha nem ér rá,akkor azt úgy is megírja..

2018. jún. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Országlakó válasza:
Sok vagy, nem veszed észre magad.
2018. jún. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!