Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom eltűnt egész estére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom eltűnt egész estére nem írt nem válaszolt semmire. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos nem egy városban élek a párommal. Este ahogy megbeszeltuk hivtam telefonon hogy beszeljunk, kinyomott majd írta hogy később visszahív most egy haverjával rak mixet (este10kor). Oké vártam hogy visszahívjon. Nem hívott. Üzent hogy nem sokára megy haza csak tovább megy iszik egy sört a barátjával. Írtam neki hogy persze okés érezze jól magát holnap beszélünk. Nem keresett azóta sem. Nem tudom mi lehet? Megcsalás?

okt. 17. 05:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Qrt valakivel.
okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Még az is lehet igen, hogy megcsalt.
okt. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
29%
Rendőrség mit mond?
okt. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Megcsalt. Szakics vele
okt. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Megcsalt. Ez ezer%
okt. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
39%
Talán neki is van magánélete,erre gondoltál mar?
okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

6

Nyilvan. De ez megcsalás

okt. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Vaaaagy az is lehet, hogy kiütötte magát és még nem kelt fel.
okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlenül csalt meg, de benne van a pakliban, hogy az ivászat mellett volt valami csajozás is.


De az fix, hogy te valahol a 20. vagy a fontossági rangsorban nála. Ha nem akarsz több ilyet, akkor szakíts vele.

okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk elaludt.
okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!