Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltozhat e egy nárcisztiku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reni3110 kérdése:

Megváltozhat e egy nárcisztikus férfi?

Figyelt kérdés
tegnap 18:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Undorítóak

Tudnék mesélni

Csak ismerkedtem eggyel mert tetszett a figyelme

De hányinger amiket összehordott magáról

Persze hamar kibukott a sok komplexus


Szerencsére bőgött utánam

tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Az max lehet kifelé mutat nagy egot meg magabiztosságot de mélyen legbelül tele van kisebbségi komplexusal. "


Ez maga a nárcisztikus zavar egy az egyben.

tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

És természetesen ezt azzal kompenzálják hogy képtelenek befogni a szájukat és egyfolytában inzultálnak kisebb, de súlyosabb dolgokkal is.

Persze dicsérnek is, amíg meg akarnak kapni, de közben egyfolytában megy a szidas.

Amikor viszont végleg elmegy a vonat és tudjak hogy már nincs esély akkor már csúnya leszel, hülye stb… előtte meg te voltál az istennő.


Hála a jó istennek hogy undorodtam attól akiről szó van, mert ha vonzódtam volna hozza akkor lehet belemegyek…


Csak azt nem értem hogy miből fakad a komplexus, miközben extra gazdag családba született és mindent a segge alá pakoltak. Azért kapott meg nőket is.

tegnap 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13# Abból fakad, hogy attól mert anyagilag mindent megkapott, lehet, hogy érzelmileg pont elhanyagolták. Ehhez elég egy érzelmileg elérhetetlen szülő, aki mindenben elkényezteti,-"túlhordja" a gyermekét - ezáltal debilizálja- megrekedt abban az infantilis állapotban, mint egy magányos kisgyerek. Ez által blokkolva van az autonóm fejlődés. Mert nem kapott számára megfelelő gondoskodást, törődést, szeretetet, iránymutatást, érzelmi tükrözést.
tegnap 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen nyilván tudom hogy sok minden állhat mögötte.

A külsejére elképesztő módon érzékeny, az a gyengepontja, az elejétől fogva egyfolytában napi többször mondta magáról, hogy ő mennyire jó pasi, mennyire helyes, egy szexisten LOL

És persze folyamatosan ecsetelte hogy megint másik nővel van, és hogy több mint 120 nővel volt.


A külseje számomra undorító volt egyébként, 10 évvel idosebbnek nézett ki, kopaszodott már nagyon fiatalon és sulyfeleslege is volt.

A nőket kizárólag a szülei pénze miatt kaphatta meg.


Szóval én gondoltam a külsőre is, hogy amiatt van a komplexus, csak én aki sima munkás családból származom sajnos, nekem pl ezért van komplexusom és számomra ha valaki pénzes családba születik az az etalon és el nem tudom képzelni hogy mi baja lehet bárkinek, ha egész eleteben nem kell csinálnia semmit mert annyira gazdagok a szülei. Mert itt nem arról ban szó hogy van 30-40 milliójuk, hanem egy extrém vagyonos brutal luxusban élő családról.


Számomra nyilván ez elképzelhetetlen hogy milyen és emiatt nem értettem hogy ennyire bebiztosítva hogy lehet ennyire insecure.

ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%
Azt még hozzátenném, hogy a gazdag családba született fiúkból lesznek nagyon nagy százalékban a leges legundorítóbb felnőtt férfiak. Ennél jobban a világon semmi nem rontja el a férfiakat, ha seggük alá pakoltak mindent és nem kellett csinálnunk semmit a megélhetésért…
ma 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15# Nem irigylem egy percig sem. Sőt, a valóban nárcisztikus embereket -ha teljes mértékben rálátsz a benne lévő sérülésre- meg tudom sajnálni. Nem azt mondom, hogy a felnőtt embert sajnálni kellene, nem. Azt a kisgyermeket, aki volt azt lehet.

Ez az ő tragédiája, mivel te tudsz változtatni. Ő nem.

Most csak azt nézd, mennyire gyerekes a viselkedése, azzal vagánykodik mennyi nője volt.. Egy egészséges embernek a minőség a fontos, nem a mennyiség. Neki túl kell működnie, mert belül nincs semmi. A törékeny kis önbecsülését bizonygatni, hogy ő mekkora sztár. Hát, ha már bizonygatni kell az necces.


Az viszont, hogy kevésnek érzed magad a te önismereti utad. Eleve általánosítani, hogy a gazdag fiúkból lesznek a legundibbak... butaság. Valamiért haragszol a tehetősebb férfiakra, vagy a férfiakra. Miért ők az etalon? Miért taszító és egyben vonzó is számodra egy ilyen ember?

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt egy pedig nem mondtam hogy vonzó lesz.

Irigység hogyne lenne bennem.. mint mindenkiben. Csak rendkívül kevés ember születik gazdag családba, ennyire gazdagba meg még kevesebben. Minden ember szeretne luxusban élni, ez alapvető emberi ösztön.

Én irritál hogy pont egy ilyen kreténnek adatott ez meg, hogy milliárdosak a szülei.

Ezért is kaphatta meg a nőket. Ami a férfiak elsőszámú célja az életben…

Hiába vannak gondok a fejeben, a szülei pénzét akkor is élvezheti örökre.

Csak azt sajnálom hogy nem mondtam meg neki jobban a magamét mikor végleg megszakítottam a kapcsolatot…

Hogyne érezné magát kevésnek az aki munkáscsaládba született, a milliárdosokhoz képest?

Az meg hogy a pénz elrontja a férfiakat, az a saját tapasztalatom.

Ha maguktól lesznek gazdagok az is, de ha abba születnek… az a vég.

Elkényeztetett kretének lesznek.


Szóval a kérdezőnek is üzenem, hogy nem, nem változik meg a nárci. És menekülni kell tőle

ma 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!