Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha párommtól minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha párommtól minden nap igénylem az orális szexet vagy a szexet?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve vagyunk együtt van két gyermekünk 26 évesek vagyunk és ő nem szereti az orális szexet de én nagyon szeretem ezt is azt is és ez miatt folyton összeveszünk

tegnap 21:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem szeret igazán nem imád igazán
tegnap 23:05
 12/19 anonim ***** válasza:
77%

Te nem szereted igazán, ha rá akarod venni olyanra, amit nem akar.


Miért nem olyan társat választottál, és vállaltál gyereket, aki szeret szopni, ha neked ez ennyire fontos?

tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Olyat kell keresned, akinek fontos, hogy 15 perc alatt neked örömet okozzon. Nem nagy elvárás, nem nagy tett a részéről. Nem te vagy önző, hanem ő.
tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú bammeg de van baj! Ezek ám a párkapcsolatok! :D A lényeg hogy szopjon le a feleséged, ezek ám az erős alapok. Meg hogy imádjon, aztán te ezt is elvárod? Szobrot ne állítson? Nem kicsit vagy kommersz.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én igenis ezt várom el a páromtól aki életem végéig meletem lesz. Hogy imádja mindenemet még a kulámat is.
tegnap 23:57
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor rábsztál.


Azt nem fogod elárulni, miért nem olyan választottál, aki szeret szopni?

tegnap 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De szerese meg akkor
ma 00:01
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem fogja megszeretni, ahogy te sem fogsz tudni lemondani róla.


Kényszeríteni pedig erőszak.

ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

És az, hogy nem szereti az orális szexet 10 év és két gyerek után tűnt fel? :D


Én szeretek szopni, de még így is szánalmasnak gondollak.

ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!