Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a nő az orális szexet?

Figyelt kérdés
Én szívesen csinálnám neki, de ő nem akarja, mivel semmiképpen sem akarja a szájába venni a péniszemet. Persze én nem is mondanám neki, nekem egyoldalúan is oké lenne.
aug. 5. 07:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Mert rossz. És nehéz tűrni. Ha el van magyarázva se csinálják úgy ahogy kéne. Én is rühellem még meg se tudom játszani hogy jó lenne mert elviselhetetlenul rossz.
aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

A pasinak más. Azt kibírja mindegyik nő ugyis hogy jópofát vág hozza.

Ő még őszinte🤣

aug. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Jav: a pasinak más csinálni
aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Exemnek isteni puncija volt, nem is bírtam volna ki ha nem nyalhatom.

Őszintén nem hiszem hogy nagyon együtt tudnék maradni ilyen nővel, az oral az egyik legjobb dolog ha jól csinálják

aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarja es kész. Fogadd el. Nem nagy dolog, hogy nem kell kinyalnod.
aug. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Engem se hoz lázba, nem rossz, de kb olyan, mint egy cirógatás. Elmenni nem fogok tőle és így hamar uncsi lesz. Az ujjazás az amitől igazán herótom van, mert az kellemetlen/fáj is, ha nem sikerül normálisan csinálni.

Ha valamit nem akar a csaj, akkor nem. Egyébként én azt is megértem, hogy nem akarja az első vitánál megkapni valamilyen formában, hogy önző, merr te csinálod ő meg nem.

aug. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

"Engem se hoz lázba, nem rossz, de kb olyan, mint egy cirógatás."

Minden barátnőm sikítva élvezte, de oké, elfogadom, hogy neked nem okoz örömet, ha a pasid a nyelvét pörgeti a csiklódon.

aug. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Elég prűd a csaj... Ha te ezt így be tudod vállalni, akkor oké, de hosszú távon nem valószínű, hogy működni fog.
aug. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

7, örülök, hogy el tudod fogadni 🤷‍♀️

Biztos lehet jól is csinálni, bár nem minden idegcsomó egyformán érzékeny, szóval ami valakinek jó, a másiknak lehet kevés, vagy sok inger. Ismerek olyat, aki a legkissebb interakciótól nedves lesz és készen áll bármire, másnak meg normális előjáték kell. Van akinek a mell erogén zóna, más nem élvezi, ha piszkálják, de van aki egyenesen azt szereti, ha fáj és jöhetnek a csipeszek is. Nagyon nem egyforma a test, az ingerküszöb és a partneren is sok múlik.

Értem, hogy te most felvágtál és menő vagy, vagy én vagyok tudatlan szerinted és ezt feltétlen közölni akartad, nem tudom melyik volt a cél, de a valóságban nem mindenki sikít a nyalakodástól.

aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Leírtad, miért nem akarja. Én pont ugyanezért nem engedem. Nem akarok szopni, és nem akarom, hogy a partnerem mondhassa, hogy de ő is csinálta, muszáj lesz.
aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!