Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem engedi a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi a nő az orális szexet?

Figyelt kérdés
Én szívesen csinálnám neki, de ő nem akarja, mivel semmiképpen sem akarja a szájába venni a péniszemet. Persze én nem is mondanám neki, nekem egyoldalúan is oké lenne.
aug. 5. 07:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

"Nem akarok szopni, és nem akarom, hogy a partnerem mondhassa, hogy de ő is csinálta, muszáj lesz."

Butaság. Ha elfogadjuk a fenti tézist, hogy nem minden nő élvezi a csikló izgatását, mivel különbözőek vagyunk, akkor fogadjuk már el légyszi azt is, hogy ha szeretek egy nőt, akkor ki szeretném nyalni és nem várom el, hogy viszont cumizzon. Emiatt nem is vágom utólag a fejéhez, hogy bezzeg én kinyaltalak...

Amúgy meg ha a szemedre is vetné utólag, akkor mi van? Megvonod a vállad és kész.

aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11, nézd, én egyetértek veled, de a többség nem. A többségnek ez íratlan szabály, hogy vissza kell kapnod, amit adsz, és sokan azért is csinálnak dolgokat, hogy megkapják, amit akarnak. Baromi kevés ember van, aki tényleg szereti az orált, és akkor is csinálná, ha nem kapná vissza.


Ha meg a szememre vetné utólag? Hát nem tudom, mikor borul el úgy a másik agya, hogy erőszakkal fenyegetne. Senkit nem ismerhetsz teljesen.

aug. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"A barátom nem engedi hogy viszonozzam neki az orális szexet. Mit tegyek?"

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarok szopni, és nem akarom, hogy a partnerem mondhassa, hogy de ő is csinálta, muszáj lesz."

Járj el swinger klubba, ott semmi sem kötelező, azt engedsz és azt csinálsz, amiben megegyeztek és azzal, akivel a jelenlévők közül szeretnéd.

aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Franc akar szvinger klubba járni.
aug. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

10

Jézus... Miféle bizalom lehet két ember között, akik így számolgatnak a szex kapcsán. Szánalmas.

aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16, a legtöbb ember azt adja csak, amit visszakap. Nagyon ritka, ha valaki elfogadja, hogy a szeretetet úgy is vissza lehet adni, hogy nem konkrétan ugyanazt kapja vissza az ember, amit ad.


Legalábbis én ezt vettem észre. Mintha a kapcsolatok "eltestvéresedtek" volna a szó rossz értelmében. Mint mikor két kistesó hisztizik, mert az elfelezett csokiból az egyiknek egy hajszállal több jutott.

aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Pontosan. Mintha orális szexet csak orális szexszel lehetne viszonozni...
aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17

De ez borzasztóan lehangoló... Mi a következő? Időzítőt állítunk be, hogy ki mennyit van felül? Strigulákat húzunk minden orgazmusnál? Elég beteg, szerintem.

aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!