Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lett szerelmi viszonyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett szerelmi viszonyod az orvosoddal? Milyen jelek utaltak rá? Hány évesek voltatok akkor? Jogilag lehetséges?

Figyelt kérdés

Orvos-beteg szerelmi történetek érdekelnének, főleg a rá utaló jelek, meg az, hogy végül ki kezdeményezett, meg hogy milyen orvos volt. És hogy a kapcsolat után maradhatott e az orvosod.



Előre is köszönöm, remélem sok jó sztori érkezik:)


2010. nov. 4. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok az orvosommal :D

De nem tudom, hogy szabad lenne-e bármibe belemennünk. De tetszünk egymásnak, nagyon is, ez fix.

2010. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Jaaj,ooolyan jó kérdés,és mindenki a kategóriával van kiakadva... Sajnos tapasztalatról nem tudok beszámolni,de érdeklődéssel olvasnám az értelmes(!) válaszokat! :)
2010. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

17 éves voltam,amikor pszichológushoz utaltak,mert...

Már nem emlékszem,miért csókolt meg.De megtette.Aztán történtek a dolgok és ő vette el a szüzességem.kb.3 évig tartott a viszony,úgy hogy én a betegeként voltam jegyezve és jártam hozzá.

Rágd jól át magad ezen az egészen!Minden bizonnyal csinos,fiatal lány vagy.Ezt még az orvosod is észreveszi és azért mert kedves és udvarias veled még nem jelenti azt,hogy beléd szeretett.Hidd el,sok az olyan doki,aki bepróbálkozik a pácienseinél.Ha pedig kapcsolatban él,ne is gondold,hogy bármi lehet belőle!Sokszor többet képzelünk bele valamibe,mint amit valójában tartalmaz.Nem lelombozó akarok lenni és nem tanácsolom,hogy tegyél le róla,mert úgyis a saját belátásod szerint döntesz.Csak a saját tapasztalatom írom le.

2010. nov. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, előbb sok mindent meg kellene tudni róla. Van-e felesége, családja, barátnője? Hogyan viselkedik más női páciensekkel? Miből gondolod, hogy több vagy neki, mint a betege? És te jól átgondoltad, hogy valóban tetszik-e, mint férfi, vagy csak a remek orvost látod benne?

Ha a rendelőben, kórházban történnek közöttetek a dolgok, az szerintem tiltott jogilag is. De mint magánemberek, a szabadidőtökben azt csináltok, amit akartok. Főleg, ha komoly kapcsolat, házasság lesz belőle.

Hogy utána a betege maradsz-e? Ha meggyógyít, nem. :)

2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem tom, mit kell kiakadni a kategórián, egy csomóan írnak ide ilyen kérdéseket....

Amúgy sajnos tapasztalatom nincs, de én is szeretnék NORMÁLIS válaszokat olvasni (mint pl 11:47-es)

Szerintem próbálj meg barátkozni vele, ha már jóban vagytok (és persze nincs felesége,élettársa...) akkor elhívhatod vacsorázni,moziba...Ha esze van leesik neki, innentől kezdve csak ez lesz a kérdés, hogy hajlandó-e belemenni.

2010. nov. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Az első 11:45-nek: Lenne kedved privibe megbeszélni, hogy milyen jelzéseket tesz? Hátha ketten jobban megtudnánk vitatni:)


másik 11:45: ;)


11:47 és 11:54 tisztában vagyok vele, hogy még semmit sem tudok, és azon vagyok, hogy kiderítsem, hogy van e családja, mert ha van akkor értelem szerűen nem kezdek ki vele. Köszönöm a bő válaszotokat, és a tapasztalat leírását is:)

2010. nov. 4. 11:59
 17/21 A kérdező kommentje:
11:55 elhívnám én, de ameddig nem tudom, hogy van e családja, addig nem szeretném, mert több mint valószínű hogy felkeltettem az érdeklődését, de ha már elkötelezte magát, nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni, főleg ha gyereke is van.
2010. nov. 4. 12:01
 18/21 anonim ***** válasza:
11.47 -es vok.Próbálj flörtölni vele!Nem túl feltűnően,elég legyen ahhoz,hogy te tisztán láss.De azt mindenképpen tartsd szem előtt,hogy esetleg nem akar tőled semmit,csak kedvesen viselkedik veled.Ha tudod,figyeld meg,hogy a többi pácienseihez hogyan viszonyul.És ha mindenkivel udvarias,meg is kaptad a válaszod.
2010. nov. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom másokkal milyen, azt tudom, hogy az idő múlásával egyre több pozitív visszajelzést kapok tőle. Nem nagyon merek flörtölni vele, nehogy utána vicces helyzetbe kerüljek, ha ő nem érez semmit sem. Annyit biztos tud, hogy szeretem a társaságát.


Köszi a tanácsokat 11:47

2010. nov. 4. 12:15
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha ez törvényi szabályozás lenne, akkor orvosnak csak orvos lehetne a párja, esetleg nővér, vagy ha még orvossá válása előtt ismerkedett össze valakivel, akkor az. Micsoda zöldség ez! Egy orvos miért ne választhatna olyan párt, aki a betege (is lehene akár)? Az orvosetikai kitétel arra vonatkozik, hogy az orvos ne flörtöljön orrba-szájba a betegeivel és ne használja ki pl, egy nőgyógyász a helyzetet.

Más kérdés, hogy sokan félreértik az orvos kedvességét és rögtön párkapcsolatot akarnak.

2010. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!