Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lett szerelmi viszonyod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lett szerelmi viszonyod a tanároddal titokban? Milyen jelek utaltak rá? Hány évesek voltatok akkor?

Figyelt kérdés
Tanár-diák szerelmi történetek érdekelnének, főleg a rá utaló jelek, meg az, hogy végül ki kezdeményezett
2010. nov. 4. 11:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem unod még ezeket a kérdéseket?
2010. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem unatkozol, ha mindenkivel kikezdesz, legyen az orvos, tanár, vagy vízórás.
2010. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1000% hogy ő tette fel:D
2010. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tehette fel ő, mivel 1 óráig nem írhat ki kérdést,csak vki ihletet kapott.

Am válaszok miatt nyugodtan nézz körül ott is, bár eddig nem sok az értelmes...

Egyébként csak hogy válaszoljak a kérdésedre én szerelmes voltam az egyik tanáromba általános és középsuliban (ott is tanított egy pár évig).Nem mondom, hogy jó érzés volt látni, hogy le se sz@rt, de van ilyen is.Szépen lassan elmúlt és kész.Bár azért mint pasit még most is elfogadnám,már nem vagyok belé szerelmes.

2010. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

egyszerű 2x van regisztrálva GYKra

2 IP címe van

2010. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a tesitanárnak volt viszonya egy diáklánnyal... mikor a lány elballagott (középsuli)összeköltöztek, azóta már gyerekük is született :)
2010. nov. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulimban is akadt ilyen. Végzős leányzó, és a tesitanár. Mindenki tudta, de amikor az igazgatónő is megtudta, akkor hatalmas botrány lett. A leánykát engedték még érettségizni, a tanárt, hogy végigvigye az évet, de utána mind a kettőnek mennie kellett.

Gyorsan szét is mentek, mert a leányzó nagybácsija azt mondta, csak akkor fizeti az egyetemet, ha szakít a szeretőjével és keres inkább egy korban/pénzügyi helyzetben hozzá illő fiút, a csóró tanárt meg felejtse el. Nem kellett kétszer mondani. :)

2010. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

12:03-asnak

Nekem 2 van, de mégsem írhatok ki két kérdést egy órában, mert egy gépről nem lehet.

2010. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú.Mire vagy kíváncsi pontosan? Gimnáziumban, másodikos voltam. Már a legelső órán, mikor bejött a tanár, rögtön megejelnt valami furcsa vibrálás kettőnk között, pedig a leghátsó padban ültem. :) Aztán lassan kiderült az órák alatt, hogy nagyon hasonló a gondolkodásunk is, majd szünetekben is beszélgettünk, majd elhívott pár alternatív színházi előadásra....és körülbelül egy év múlva jutottunk el odáig, hogy be is teljesült a szerelem. Igen, neki is el kellett mennie aztán a suliból, mikor kiderült, bár ez kicsit cudarabb ügy volt egyéb okoból is. Mindent összevetve gyönyörű emlék és élmény maradt. Sokáig szerettük még egymást, és a mai napig fontosak maradtunk egymásnak. Különben azóta már férjhez mentem (máshoz) és van egy nagylányom. Ha valamire kíváncsi vagy még, kérdezz.
2010. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!