Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan ember lehet a barátod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ember lehet a barátod (mint jó barát) akivel korábban volt szexuális élményed, viszonyod?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
attol függ hogy meddig voltatok együtt és hogyérted h volt sexuális kapcsolatod vele??
2010. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem voltunk egy pár sohasem, csak szexelgettünk, meg elvoltunk... ugy 3 honapig...
2010. jan. 14. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Tőlem is ezt akarja most egy csaj. Kizárt..
2010. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem meg lehet, nekem is van egy ilyen fiú barátom , 6 éve ismerjük egymást, iszonyatjól kijövünk , tökéletes pasi lenne, gondoltuk rá hogy kipróbáljuk milyen együtt , jó volt, és nem ment tovább a dolog, és azóta is úgyan olyan jóban vagyunk sőőőőt. jobban.
2010. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt tartják hogy fiú és lány között csak akkor lehet igazi barátság, ha már volt köztük sexuális kapcsolat.


Mert ha ez nem kövekkezik be, akkor az eggyik fél titokban mindig többet szeretne, és titokba mindig irigxelni fogja a másik kapcsolatait. Még akkoris ha ezt sohasem vallaná be.


Ez tényleg ígyvan, tapasztalatból beszélek!

2010. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismerős, szerintem lehet.
2010. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
határozottan igen, de csak akkor ha már nem éreztek egymás után semmilyen vágyat...egyikőtök se
2010. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!