Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim még mindig szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim még mindig szereti az exét? :' (

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltunk a pasimmal és mondtam vmit. Neki meg eszébe jutott vmi és akkor mondtam neki hogy ne mongya el mert nem érdeke! De utánna mégis mondtam neki hogy mongya el és az volt hogy mesélte hogy mien volt a volt barátnőével egy kádban szeretkeznie.:'(

De már együt vagyunk 2 hónapja és a szexuális éetünk is jó vagyis szerintem jó neki is.

Kérlek segícsetek

17/L a barátom is annyi


2010. nov. 4. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas egy kapcsolat az, amiben valaki nap 5x felhozza az exeit mint témát. Én kirúgnám az ilyet. 2 lehetőség van, vagy mindkettő egyszerre: a pasid egy bunkó éretlen gyökér és/vagy még mindig nincs túl az exein, ha naponta emlegeti őket. Én nem tűrnék el ilyen megaláztatást, takarodjon vissza az exeihez.
2010. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek majd szerintem megbeszélem vele hogy mi legyen.

Köszönöm!!:)

2010. nov. 4. 12:06
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
én se voltam jobb nyelvtanból,de nem a helyesírásom miatt:D:Dmongya helyett mondja, segítcsetek helyett pedig segítsetek:P kezdetnek ez is megteszi, a pasiddal meg beszéld meg ezt és ha továbbra sem fejezi be akkor hagyd ott
2010. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Jól van lehet hogy korepre fogok járni magyarból....

A pasimnak meg szóltam hogy délután beszélni szeretnék vele komolyan.

Annyit mondott rá hogy baj van mondom nincs.

Úgyhogy ez meg lesz beszélve

Majd leírom hogy mi volt!

Mindenkinek köszönöm a tanácsokat!:):P

2010. nov. 4. 12:12
 15/16 Pj0tr ***** válasza:

Arra az egyre figyelj, hogy ne engedj. Nem szabad megelégedni a 'Jó' van meglesz' típusú válasszal. Nézzen a szemedbe és őszintén ígérje meg.

És te is legyél komoly, mert máskülönben esélytelen, hogy komolyan veszi a kérdést.

2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Meglesz és köszönöm minden válaszolónak a segítséget
2010. nov. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!