Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim még mindig szereti az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim még mindig szereti az exét? :' (

Figyelt kérdés

Tegnap sétáltunk a pasimmal és mondtam vmit. Neki meg eszébe jutott vmi és akkor mondtam neki hogy ne mongya el mert nem érdeke! De utánna mégis mondtam neki hogy mongya el és az volt hogy mesélte hogy mien volt a volt barátnőével egy kádban szeretkeznie.:'(

De már együt vagyunk 2 hónapja és a szexuális éetünk is jó vagyis szerintem jó neki is.

Kérlek segícsetek

17/L a barátom is annyi


2010. nov. 4. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen kis péló még a pasid. Mégha vissza-visszagondol is az ember ilyenekre, nem mondja ki, úristen...
2010. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amugy csak feltekennye akart tenni.milyen ostoba!
2010. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszi ezzel most megnyugtattatok de télleg:)

mostmár nem parázok annyira hogy nm engem szeret.:)

2010. nov. 4. 11:12
 4/16 anonim ***** válasza:

Először a helyesírásodat fejleszd. Két hónap után jó a szexuális élet?

Komoly. Úgy érzed ismered őt annyira, hogy nekiadd a tested? Mert a kérdésedből nem ez jön le. Amúgy mindenki gondol néha az exre, én is pedig házas vagyok.

Csak hülye aki így kimondja.

2010. nov. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ennyi.
2010. nov. 4. 11:18
 6/16 anonim ***** válasza:
40%
Barátnőmmel most békültem ki, mert összevesztünk ugyanebből a dologból, hogy még hiányzik neki az exe.. szerintem tök normális..
2010. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

De a barátom mindig felhozza egynap vagy 3X a volt barátnőIT

mert mindig van másik akit meséljen

de az egyiket különösen nem csípem de mindig arról hozza fel a témákat.

2010. nov. 4. 11:20
 8/16 A kérdező kommentje:
tehát felhoz egy témát és körbemeséli vagy 5 csajjal és engem ez egy kicsit már idegesít most szerintetek mongyam meg neki hogy haggya a múltat (legalábbis nekem ne mongya) vagy hallgassam a történeteit?
2010. nov. 4. 11:22
 9/16 Pj0tr ***** válasza:

Könyörgöm... Még soha nem írtam ilyen miatt, de a helyesírásod olyan érzést kelt mintha valaki a táblát kaparná a körmével.

Nem zavar a szleng, az elgépelés vagy a vesszők helytelensége esetleges hiánya (csak akkor ha nem derül ki a mondat jó értelmezése a szövegkörnyezetből), de már-már vérlázító, hogy 17 évesen ilyen a helyesírásod.

De hogy ON is legyek. Az természetes, hogy megőrzi az emlékeit és az érzéseit az ember a volt párjáról, de az aktuális pár orra alá dörgölni elég nagy tuskóság, főleg ha csak úgy jönnek ezek a dolgok és nem is kapcsolódnak egészen az aktuális beszélgetési témákhoz. Az hogy 17 éves nem mentség erre (ahogy a nyelvtani kérdésekre se).

De ha a konkrét példát nézzük az is lehetséges, hogy veled is szeretné kipróbálni a kádas történetet.

2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jólvan elnézést mindenkitől a helyesírásom miatt de csak 3-as voltam nyelvtanból.

De köszi ezzel most megnyugtattál.

De szerintetek most akkor most összeakar hasonlítani az ex barátnőével?

Léccives erre még írjátok meg a választ

Köszönöm.

2010. nov. 4. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!