Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a pasim nem szereti a nyelves csókot?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy még csak két hete vagyunk együtt, de mindig csak szájra puszit ad, és semmi jelét nem adja, hogy máshogy is szeretné. Tudom, hogy nagyon oda van értem, de ezt nem tudom hova tenni.
2010. aug. 3. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
ne nyelves csókozz vele, ennyi.
2010. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És melyik testrésedre kéred a nyelves csókot? :)
2010. aug. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Harrr ***** válasza:
Nálam is ez volt... aztán fogat mostam :D
2010. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én sem szeretem,viszont amikor volt érzelem is benne,akkor nagyon jó volt.amikor olyannal cisnáltam akit nem szeretek,akkor nem volt jó.
2010. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pasid 14 éves és szűz és sohasem csókolózott, nemtudja hogy kell, tehát fosik, nem fog kezdeményezni. Tapadj rá te, akkor nemtud mit csinálni és hidd el szeretni fogja.
2010. aug. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem feltetlenul kell legyen nyelves az a csok azert a szajrauszitol tovabb is mehetne a nyelvesig meg van a csok siman ;)):P
2010. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szajra puszitol* helyesbitek :P
2010. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet h csak fél és korainak tartja még. Nálunk is így volt. Eleinte furcsáltam h nem akarja nyelvesen de utána mikor már nem félt annyira akkor volt nyelves csók is. Végülis csak 2 hete vagytok együtt. Amúgy hány éves vagy?
2010. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van! 22 vagyok amúgy
2010. aug. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!