Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasim a volt csajáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim a volt csajáról úgy nyilatkozik, hogy a szíve mélyén még talán szereti akkor az jelenti, hogy még mindig érez iránta valamit! Igaz?

Figyelt kérdés
A pasim lebukott mert ezt egy ismerősének írta a neten és én amikor erre rákérdeztem azt mondta ,hogy nem is szereti!!!!!!
2010. máj. 6. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Miért kutakodsz a neten utánna?

Vágnálak ki a francba ha velem tennéd

2010. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
adom az első válaszát
2010. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
ha fordítva mondta volna, a te kérdésebb is logikusabb lett volna
2010. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván még nem felejtette el teljes mértékben,nem tette teljesen túl magát rajta.Ez nem jelenti azt,hogy Téged gondolkodás nélkül elhagyna miatta,és hogy akkor most minden borul,bár ez is benne van a pakliban.Kérdezz rá mindenesetre,ő mit szeretne,nehogy aztán hideg zuhanyként érjen,ha esetleg máshoz vágyik vissza!
2010. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kutakodás volt!!! Az ismerőse mondta el nekem!!!
2010. máj. 6. 21:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És az ismerőse nem akar rosszat nektek?
2010. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tuti,hogy nem!!!!!!!! Felmentem arra oldalra,ahol a pasim írt neki!!! Így láttam én is ,hogy miket írt!!!!
2010. máj. 6. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szép dolog, ha valaki kutakodik a párja után...de, ha mások belegondolnak a helyzetbe akkor valamilyen szinten érthető...persze csak akkor, ha előzőleg is sejtetted, hogy így érez az exe iránt és csak meg akartál bizonyosodni róla. Ha tényleg ezt írta, akkor én személy szerint nem tudnék benne bízni. Ha még nem is hagyna ott azért, hogy vele lehessen, gondolod megéri ezzel a tudattal vele lenni? Szerintem mérlegeld és ülj le vele beszélni (már ha lehet), hogy ő hogy érez és van-e értelme folytatni. Ha egyértelműen igennel válaszol, akkor nincs gond:)
2010. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelműen fogalmazott.
2010. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

hát ha a pasi írta a csajnak és nem fordítva az gáz, mer a csaj azt érez amit akar, de a pasid legyen már veled őszinte, meg hűséges.

Ha van takargatni valója, akkor ne háborodjon fel, ha kutakodsz, vagy okkal vagy bizalmatlan. amúgymeg te is írtad, hogy nem kutakodtál. Melyik csaj írt? Az szólt neked, akinek a pasid írt? azaz a pasid volt nője szólt neked, vagy valaki más? Lehet tényleg kavarni akar, de lehet tényleg szeretik egymást, csak azt akarja h ígyk önnyebben menjen vissza hozzá és dobjon is téged. Bár nem tudom a csaj akar e től4e valamit. De a pasid tagadja, akkor még hazug is. Csak ha nem szeret, nem tudom minek van veled. Aki szerelmes az nem dobja ap árját másik nő miatt sem, akkor csak ő van neki. attól még hogy nem szakít veled még nem lennék nyugodt, nekem is szarul esne, ha velem lenne ap árom, de nem szeretne engem, főleg hogy egym ásik csaj után sóvárog, lehet csak azért nem szakított eddig, mert a csaj kikosarazta, és nem akar egyedül maradni. Vagy felesleges vitát nem szeretne maig nem biztos a dolog. Nem tuti, hogy így van, és ne legyen így, de jó lenne a végére járni. Mert mait mond a pasi, lehet nem őszinte, dem égcsak meg sem akarja veled beszélni a dolgokat, csak tagad, az nem valami hiteles. Nemhogy visszanyerné a bizalmadat, meg tetszeni akarna neked, elcsábítani, megnyugtatni.

2010. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!