Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktassam le arrol, hogy a volt csajarol beszeljen?

Figyelt kérdés
3 eve vagyunk egyutt, es egy joideje egyutt is lakunk.az azelotti baratnojevel is egyutt lakott, es nagyon sokaig egyutt voltak (kb 10 ev).Akarmirol van szo, allandoan szobahozza, hogy hova jart bevasarolni, ruhat venni, hol kirandultak egyutt, stb.Most pl nagyon durvan osszevesztunk, mert epp be akarok iratkozni itt az egyik nogyogyaszhoz, es erre kozli velem, hogy menj XY-hoz, mert o is odajar...Erre elkezdtem orditani, hogy mostmar tenyleg tele van a f.szom, hogy allandoan errol a norol beszel.Annyi vitank volt mar emiatt, elmondtam neki szepen, hogy engem zavar, hgy nem erdekel, hoy en egy masik szemely vagyok stb.Elmondtam neki uvoltve, tombolva, semmi.Az nem lehet, hogy ot szereti, mert miattam hagyta ott, es az a legbosszantobb, hogy igazabol tenyleg jot akar, azzal hogy elmondja a tapasztalatait, mert ezt a varost en nem ismerem, nemreg koltoztem ide.De egyszeruen nem erti meg, hogy nem akarok hallani rola!Hogy nem erdekel!Igy harom ev utan, ha meghallom a no nevet, azonnal idegrohamot tudnek kapni.Es szerinte en vagyok az idegbeteg, meg uldozesi manis, akinek nem lehet mondani semmit, mert mindig veszekszik.De csajok, titeket nem idegesitene ez???
2010. jan. 13. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:

AZért az tényleg durva, hogy még 3 év után is ő a téma. Az én barátom előző barátnőjével 3évig voltak együtt.. kb az első 6-8 hónapban állandóan a csajról hallottam, hogy ezt csináltak azt csináltak. Ugyan ez volt kértem szépen, aztán kértem szépen és újra szépen, meguntam és már tomboltam, hogy nekem ebből mennyire elegem van. Mert hiába nem úgy szánja mégis hasonlítgatva éreztem magam. Próbáltam én is felfogni az ő oldalát, hogy 3 év sok emlék, nehéz ettől elszakadni. De aztán nálunk valahogy megoldódott magától, ahogy távolabbi lett az emlék, úgy beszélt róla egyre kevesebbet. Így két év elteltével már alig alig jön szóba, de az a mennyiség elviselhető. Írtad, hogy ők 10 évig voltak együtt, hát ha arányaiban nézzük és hasonló karakter akkor te még hallgathatod egy ideig. Próbáltad már azt a módszert, hogy amikor róla beszél akkor meg se hallod?! Ne reagáld le, se arc mimikával semmivel, vagy maradj csöndbe csináld a dolgod vagy beszélj el mellette. Pl egy esetleges szitu: te épp olvasod a tv újságot miközben arról beszélsz veszel egy új farmert magadnak, mire ő: a volt barátnő X helyre járt mert ott jó minőségüek vannak. ezt te úgy reagáld le, hogy: jajjj lesz egy jó film ma este, megnézzük? És kezdj el a filmről beszélni. Remélem értesz:) Szerintem ez elő segítheti ennek a végét, mert egy idő után rájön, hogy hiába beszél róla ha semmit nem reagálsz rá. Persze ehhez kell nagy önfegyelem. Kitartás!


21/N

2010. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól kifogtál egy érzelmileg labilis faszit... Szerintem leszoktatni nem lehet. Csak megszokni. Ha az sem megy, akkor...
2010. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
engem is nagyon idegesítene az biztos, egyet értek az elöttem szólóval megse halld amit mondd róla
2010. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy ezt kene csinalni, de egyebkent is eleg labilis a termeszetem,es akkor meg ratesz egy lapattal.Amugy nincs mas megoldas, en is remelem, hogy idovel majdcsak elmulik.De az is baj, hogy mint mar mondtam, en koltoztem ide ebbe a varosba, ahol ok laknak, szoval minden a regi csajra emlekezteti, kozos emlekek stb.En szerettem volna elkoltozni innen, de nem lehet a pasim munkaja miatt.Es gondolj bele, hogy tele van a varos az o regi kozos ismeroseikkel, szoval meg a csapbol is ez folyik.Komolyan mondom, neha azt fontolgatom, hogy inkabb hagyom a fenebe az egeszet...
2010. jan. 13. 12:33
 5/7 A kérdező kommentje:
nem,nem labilis erzelmileg, olyan pasim is volt, es tudom, milyen szornyu, de o nem az a fajta.O egy tok racionalis, minig az eszevel gondolkodik, ezt mondom, hogy joszandekbol csinalja, meg tanacsokat akar adni, pl h menjunk oda nyaralni, ahol vele volt-nem azert, mert a holdfenyben a volt csajra akar emlekezni, hanem mert ott jo volt a kaja....:-)ertitek?
2010. jan. 13. 12:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Hu hat eleg durva,hogy meg 3 ev utan is rola beszel...az biztos en nem birnam ki...s meg lehet jobban kiakadnek mint te..de remenykedj,hogy idovel elmulik:)Sok sikert!
2010. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uhh, én nem bírnám...

Szerencsére az én barátom nem ilyen, csak akkor beszélt a volt csajárl, mikor én kérdezgettem pár dologról...

Bár az tény hogy 10 évet voltak együtt. De ettől függetlenül lehetne rád tekintettel egy kicsit, nem hiszem el, hogy nem érti meg, hogy neked milyen szar, hogy mindig az ex a téma... Ha 3 év alatt nem lehetett leállítani, szerintem utána se fog...

2010. jan. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!