Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felesleges féltékenykednem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges féltékenykednem? Még akkor is ha a suli legjobb csajáról van szó?

Figyelt kérdés

Előttem a barátom ezzel a lánnyal kavart kb fél évig.Nem jártak,de folyton együtt lehetett látni őket.Le is feküdtek egymással.Aztán nem tudom mi lett velük,de a barátom összejött velem.Onnantól kezdve sosem beszéltek a lánnyal.Vagyis én megnéztem a barátom gépén,és a lány letörölte őt msn-ről is.3 hónap után összevesztünk a barátommal és ő szakított velem.Következő hétvégén egy buliban már ezzel a lánnyal volt.Megfogta kezét,úgy sétáltak,ráadta a kabátját,ölelgette,csókolgatta stb.1 hónap után ismét felvettük a kapcsolatot,kibékültünk és most megint együtt vagyunk.

Nem vagyok egy féltékeny típus,de ez a lány ki tud borítani.Azért is mert tényleg ő a suli legjobb csaja,mindig tökéletes a haja,divatosak a ruhái,nagy melle van(amit a barátom imád),és ráadásul még nagyon okos is.És mondanám rá h ribanc,de sajnos tényleg nem az.

Látom a barátom hogy néz rá ha meglátja vhol.Messziről felismeri.Látom ahogy összenéznek a haverjaival amikor ez a lány megjelenik vhol.Érzem h másképp viselkedik akkor a barátom,ha ez a ő is ott van,még ha nem is a mi társaságunkban.Hiába mondja,h nem érdekli én akkor is érzem....

Szerintetek hülyeség féltékenykedem?


17/L a barátom meg a lány is 19


2010. máj. 9. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a választ már te is tudod. Ha érzed, hogy másképp viselkedik, az már gyanús, nem? Féltékenykedni nem tesz jót, de le kéne ülni vele, és komolyan megbeszélni vele, őszintén.
2010. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát...
2010. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem felesleges féltékenykedni,mert csak a haverjai miatt ilyen (gondolom ők biztatják,h 'mekkora arc lennél,ha ezzel a nővel megint...')Ráadásul pasi és egy szép nőt mindegyik megnéz-nem bűn.

Veled van-ha tényleg annyira jó nő és akarnák egymást,akkor nem lenne melletted már rég!Ha a barátod nem akarja,akkor egyértelmű, hogy téged szeret.Szóval nincs baj.

Ha a csaj nem akarja, akkor sem hagy el téged a pasid,mert nincs oka rá.Ez nem tudom mennyire jó hír neked,mert a csaj meggondolhatja magát....Ki kellene deríteni óvatosan,hogy a csajnak tetszik-e még a barátod.

2010. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!