Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék jobban bízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék jobban bízni?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt párommal, és annyira bizalmatlan vagyok felé, folyton meggyanusítgatom, hogy megcsal, meg ilyenek, közben meg tudom, hogy nem, mert szeret, mégis mindig támadom. Mit tehetnék ez ellen? Légyszi normális válaszokat, és ne ítéljetek el.
2010. nov. 4. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel köztudott, hogy a féltékenység elsősorban önbizalomhiányból fakad, így először is magaddal kellene lerendezned a dolgokat. jobban kéne bíznod saját magadban. tudom, ez nem megy ilyen könnyen. én is ilyen voltam, de egy idő után sikerült. tudtam, hogy ha nem változtatok magamon, akkor előbb-utóbb feladja a pasi, és elhagy. senki sem szereti, ha folyton meggyanúsítják. erőt vettem magamon, és mielőtt megint osztottam volna a páromat, elkezdtem mondogatni magamban, hogy miért jó ez nekem, tudom, hogy nem tenné meg, szeret engem, és bízom magamban, hogy meg tudom tartani..stb.
2010. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Normális válasznak szánom, és nem ítéllek el, mert iszonyatosan sok nő olyan mint te, és amit nem szándékosan vagy rosszindulatból tesz valaki, azt nem is ítélném el.


De... ezt bizony úgy hívják, bizalmatlanság.

Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogyan ne legyél érzékeny a parlagfűre, vagy hogyan ne legyél kék szemű. Semmi olyan nem fogsz itt hallani tőlünk, ami nem közhely, és amire magadtól ne jöhetnél rá.


"Nyugodj meg, úgyis látnád ha megcsal, te is tudod hogy nincs okod féltékenykedni, figyeld hogyan csókol, nézdd a szemét, ésígytovább ésígytovább"


Vagy, ha női válaszoló, akkor kényszeresen valami praktikázást vagy trükközgetést ajánlana:


"ellenőrizd az e-mailjeit, amikor kimegy a fürdőszobába, less bele a telefonjába, szervezd be egy barátnődet, hogy nyomuljon rá és így majd leteszteled a hűségét, írj rá iwiw-en/facebookon/akármin más nőnek kiadva magad, ésígytovább ésígytovább"


Tényleg segítenek majd az ilyen válaszok? Ez kell?

Elég ha azt tudod, hogy nemektől függetlenül, minden embernek nehéz elviselni egy ilyen partnert. Akár nő teszi, akár férfi. Ha képtelen vagy benne bízni, az egy belső állapot, magadnak kell megoldanod. A semmitmondó vagy praktikázó tanácsokra sezrintem ne hallgass, márpedig itt csak azt kaphatsz ERRE és ILYEN kérdésre.

2010. nov. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló igazad van mert volt egy pont az életembe egy forulópont amióta már nem vagyok magabiztos nagyon nem, emellett közrejátszik az, hogy a mellem kb. olyan mint egy kövérkés kisfiúé és ezt nem tudom elfogadni, gyűlölök emberek között lenni mert megbámulnak jobban mint egy tolószékest.. tudom, ha rendbe tudnám hozni az önbizalmam sokminden változna, de nem megy. Nemtudok rajta változtatni annyira undorítónak látom magam, hogy sosem fogom tudni elfogadni a testem. Ebből adódóan sosem fogok bízni?

Második válaszoló. Az email ellenőrízgetés meg hogy ráállítsak vkit meg üzenjek neki vki nevében, az nem az én asztalom, mondom bízok benne a szívem mélyén, mégis bántom. Tudom, hogy nem csalna meg mégis kiakadok egy két helyzetben.

2010. nov. 4. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked csak bíztatásra van szükséged.
2010. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!