Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék jobban bízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék jobban bízni a lányokban?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátnőt találni, de valahogy nem merek beszélni stb.. velük, mert van egy olyan rossz érzésem, hogyha elcseszem, vagy csak szimplán elutasít, akkor rögtön elmondja a barátnőinek, onnan meg már körbefut az egész sulin. Vagy ha mé sikerülne is összejönni eggyel, akkor meg, hogy kibeszélnének a hátunk mögött. (sokszor hallottam már ilyet). 17F
2010. okt. 26. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aki mer, az nyer. Közhely, de igaz.
2010. okt. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

nem olyan lányoknál kéne próbálkoznod. Mert a suliban a csajok kb. két csoportra oszthatóak: vannak a r*bancok, vagy lehet, hogy annyira nem is azok, de akkor is fiúzósak, és volt már nem egy pasijuk (ezt onnan is láthatod, ki az ilyen, hogy pl. milyen ruhákban vannak /ha csak márkás cucc van rajta, akkor nagy valószínűséggel ide tartozik/)

és vannak a normális, értelmes lányok, akik sokkal visszafogottabbak, nem öltöznek olyan feltűnően, nem vihorásznak másokon stb... Én is ilyen vagyok, mégsem nagyon próbálkoznak nálam a fiúk. (és nem vagyok csúnya állítólag) Pedig ha odajönne hozzám vki, biztos, nem küldeném el bunkón, vagy adnék neki esélyt arra, hogy legalább megismerjem. A barátnőimmel sem nevetnénk ki, mivel ebben semmi nevetséges nincs. De a fiúk többsége a libákat választja, mert ők a "menők"...

2010. okt. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jogos :D de ha nem rúgsz a labdába hogy lősz gólt? :)
2010. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem csak rossz megérzés, hanem így is van.
2010. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19:14es hol laksz? :D:D:D
2010. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19:14-es tanácsa jó, de attól, hogy valaki márkás cuccokban jár, még nem jelenti azt, hogy egy hülye liba, és mindenkit visszautasít. :)

A túl harsányan viselkedő, feltűnősködő vihorászó lányokat kerüld. Azok tényleg bunkók, és gonoszak, lehet, hogy élveznék is, ha a "sárba tiporhatnak" és gúnyolódhatnak rajtad. Sok szép, kedves megbízható lány van még, csak nem olyan feltűnőek, mert nem nyüzsögnek. :) Lehet, hogy a baráti körödben is akad egy ilyen:)

2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igazad van, azért is írtam oda, hogy nagy valószínűséggel. Nem biztos, de legtöbbször így van. Amúgy nem Pesten lakom, ennyit mondok. :D
2010. okt. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akinek egynél több barátja volt már miért ribanc?
2010. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak olyan lányt szúrj ki magadnak aki nem az a tipikus magamutogatós.. És ne félj, úgy nem érhet bántódásod;)
2010. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szesze ***** válasza:

En is korulbelul igy vagyok csak a pasikkal. Lazan kell venni. Elutasit? Na es? Jon egy kovetkezo lany, sose szabad feladni, s majd egyszer csak talakozol valakivel aki nagyon meg fog erinteni.


Az, hogy kibeszelnek az emberi tulajdonsag. A pasik is kibeszelik a lanyokat ki milyen csokba, szexbe stb. Ez ilyen. Nekem sem esik tul jol de tul kell lepni, es meg kel probalni bizni az emberekbe.

2010. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!