Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nagy probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagy probléma ha én még talán úgy érzem, hogy szeretem a volt barátom?

Figyelt kérdés

Azaz igazság, hogy már 6hónapja külön vagyunk, nekem vagy egy másik kapcsim, ami már 3,5hónpja tart. Bár ez sem sajnos teljes kapcsi, és őszintén szólva úgy érzem, hogy nagyon szeretem őt és bármit megtennék érte, de még nem felejtettem el az előző kapcsolatom (1év 1,5hónap). Talán mondjuk azért lehet ez, mert ő volt az első igazi komoly kapcsolatom és báár úgy mondják, hogy soha nem felejti azt el az ember. De közben lelkiismeret fulladásom van, meert itt van most a jelenlegi párom és őszintén szólva sokkal jobb a kapcsolat közöttünk, mint az exemmel volt, akkor mégis miért érzem úgy, hogy hiányzik (bár talán nem kezdeném újra vele, és úgyhiszem ő sem velem, hiszen neki is van más ,bár a csaj tuti nem szereti őt annyira, és elöbb utóbb szakítás lesz ebből és "féltem"....)

Mostanában előjönnek az emlékek... szenvedek emiatt, meert nem tudom "elfelejteni"..

Ez természetes, hogy az elsőt nem felejtünk el?! De hogy ennyire? De az a legdurvább, hogy közbe aki van most nekem Ő az aki tudom, hogy hozzám illik, meert teljes összehang van közöttünk.


2010. nov. 4. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötöszködni, de 1-2 helyen újrafogalmaznám a kérdést. Ne legyen lelkiismeret "fulladásod" Idővel elfogod felejteni, akármilyen nehéz is..próbálj meg ne rá gondolni, főleg ne beszélni róla..senkinek!!!!
2010. nov. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán beszélek, vagy ha beszélek is, akkor is úgy mintha nem szeretném... Ezt büszkeségből vagy nem tudom miért. De nagyon rossz érzés ez ami bennem van, mert úgy érzem, hogy hiányzik, de nem tudom miért, mikor itt a jelenlegi szerelem és Ő nagyon fontos számomra.

Csak az a baj, hogy hiába próbálok nem rá gondolni, nem megy ... =/

2010. nov. 4. 00:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, de azért a legtöbb dolog, mint ez is 2 emberen múlik..szval lépned kell, beszélni kell vele. Sok sikert!
2010. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a mert-et dolgozatba/hivatalos iratba is dupla "e"-vel írod ? :O:"DDDDD
2010. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából így sikerül leírnom a szöveget, de ha szúrja a szemed, akkor bocsi érte...és az össze helyesírási hibáért, akad egy pár :s :$ :)
2010. nov. 4. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

nah ok 6.5 hónap az meg oké.

De 3 év szerintem már nem normális ahogy az én esetemben szerepel,most mit tudjak mondani ..... lehet hogy kihevered de ezt akkor is tisztázni kell.

2010. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!