Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen “megoldási stratégiát”...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen “megoldási stratégiát” alkalmaztok, ha összevesztek a párotokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, ez függ a vita súlyától, plusz a felek személyiségétől is, de most csupán általánosságban kérdezem.

(Nem kötelező természetesen, de ha a nemeteket / korotokat is meghagyjátok, az segítene átlátni, hogy mely életszakaszban, milyen döntések születnek ilyen esetekben...)

39/F

Köszönöm!



ma 11:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
4-es mérgező ember vag
ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

"Az miért lepontozni valo hogy nem szállok bele ertelmetlen valhekba veszekedesekbe vitákba?"


Mert az a kérdés, hogy "Milyen “megoldási stratégiát” alkalmaztok, ha összevesztek a párotokkal?"


Ha te nem veszel össze a pároddal, akkor erre a kérdésre nem tudsz érdemi, hasznos választ adni. Segítettem, vagy ezt sem tudod értelmezni?

ma 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én az a típus vagyok, akinek egy nagyobb összeveszésnél el kell vonulnia... részint azért, mert nem szeretem azt, amikor vki csak azért kér bocsánatot, mert látja, hogy elkezdek sírni, hogy legyek má' csöndben, hanem igenis gondolja végig és én is.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!