Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelez a barátnőm viselkedése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelez a barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés

Több mint 3 éve vagyunk együtt.

Az utóbbi fél évben vettem azt észre hogy kezdenek a megszokott dolgaink elmaradozni.

Itt mire gondolok!

-Gyertyafényes közös vacsorák

-Közös zuhany.(Márcsak csukot ajtónál,egyedül)

-Közös programok,mondjuk vásárlás vagy csak együtt egy séta.

-Filmnézés közösen

-Esti beszélgetések(minőségi idő) inkább egyedül a telefont nyomkodni.

Ha próbálok bármit beszélni vagy kérdezni hogy mi a baj vagy micsinált ma. Semmi válasz inkább ingerült lesz,hogy mit képzelek én hogy számonkérem.!

A sex az meg több hét vagy hónap kihagyással néha.

Ha közeledek mindig van valami,hogy most nincs kedv. stb.


Valószínű hogy itt a kapcsolat vége?

Vagy miért ilyen velem!?


ma 09:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mással hentereg, csak nincs bőr a képén szakítani.
ma 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez bizony gáz. Itt vége a kapcsolatnak. 41f
ma 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha próbálod vele megbeszélni és nincs érdemi előrelépés, akkor szerintem ez a kapcsolat véget ért.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

azt jelzi, hogy fél kimondani, hogy már nem azt érzi irántad és elég hülyén és gerinctelenül oldja, meg, hogy veled mondatja ki.

Készitsd fel magad arra, hogy ez nem lesz hosszú életű, és sajnos veled mondatja ki, mert ő nem meri, hogy ennyi volt.

sajnálom

de vannak ilyen emberek, örülj, hogy csak 3 évet vett el tőled, és nem 13, vagy 23 at, már család gyerek és stb után

még időben vagy és fiatal, lépj, és tanulj ebből, hogy jobban megismerd, hogy ki az aki melléd való igazán, aki szivből szeret, és nem csak elfogad, mert nincs más, és a végén kiszeret belőled, mert igazán nem is szeretett, csak kényelmes volt veled

ma 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!