Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értelmezzem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem a barátnőm viselkedését?

Figyelt kérdés

Eléggé aggódom emiatt.


A munkahelyen alkalomszerűen össze tudok vele futni egy nagy multinál. Más cégnél dolgozunk, néha viszont be tudok hozzá menni.


Az egyik nap írtam neki, hogy lassan odaérek, elindultam. Azonban korábban odaértem, mint kellett volna. Amikor a közelébe értem, hirtelen megállt nála egy srác, akinek köszönt, majd amikor közelebb akart menni az illető, akkor ezt mondta neki: "Ne, ne, ne! Mindjárt itt van!"


Ezt a saját szememmel láttam és hallottam is. A pasi azon nyomban továbbment.


Nem hagyott nyugodni a féltékenység ezek után, mert megbeszéltük, hogy nem titkolózunk egymás előtt. Ezt is azért beszéltük meg, mert korábban ő nem egy dolgot eltitkolt előlem. Viszont nem bírtam magammal és amikor eljöttem onnan, beadtam a barátnőmnek, hogy már nem jövök vissza.


Pár óra múlva visszamentem és meghúztam magamat, jött is a szóban forgó férfi. Valamit motyogott, de csak annyit tudtam kihallani az egészből, hogy a barátnőm azt mondja neki: "Én hiányoztam!" - ezzel kezdte a beszélgetést.


Erre a pasi azt felelte, hogy "Neeeem..." és - ha én jól értettem - hozzátett valami olyasmit is, hogy "az utolsó nap mondom még azért látlak, nehéz (vagy valami ilyesmi)". A férfi azt is megkérdezte, hogy "Elment már?". Sajnos jött valaki, aztán el is kellett mennem onnan. Azt tudom, hogy most egy ideig nem találkoznak.


Gyomorgörcsöm van az egésztől. Tudom magamról, hogy ezerszer jobb vagyok ennél a pasasnál, viszont nem értem, hogy mik ezek a reakciók a barátnőm részéről. Soha nem lettem volna erre a palira féltékeny. Ezek után viszont az lettem.


Kérdeztem tőle, hogy rajtam kívül volt-e nála valaki. Az első nap azt hazudta, hogy senki. A második nap azt, hogy csak odament hozzá valaki egy fél pillanatra és el is ment, de csak a munkáról beszéltek.


Végül rákérdeztem, hogy van-e olyan, hogy amikor megyek, elküld-e valakit. Azt mondta vonakodva, tök idegesen, hogy előfordul, de olyat szerinte sose mondott senkinek, hogy miattam, mert lassan odaérek.


Azt is tagadta, hogy azt mondta volna "Én hiányoztam!", pedig ez teljesen biztos. Aztán később már azzal a verzióval jött, hogy poénból szokta azért mondogatni másoknak.


Én gondolom túl? Vagy ez tényleg nem korrekt? Mindig azzal jött nekem, hogy bármikor mehetek, erre kiderül, hogy van, akit elküld miattam.


Végső magyarázatként azzal szolgált, hogy nem akarta, hogy emiatt félreértés legyen köztünk, amit egyáltalán nem értek, hiszen még én is beszéltem ezzel a fickóval korábban. Még együtt is beszéltünk vele, nem értem.


Lehet én vagyok túl féltékeny. Viszont fordított esetben - az én részemről - el sem tudnám képzelni, hogy valakit ilyen nagy hévvel elzavarjak.


aug. 11. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizalom nélkül nincs értelme a kapcsolatnak és a leírtak alapján te nem bízol benne. (Mégha okkal teszed is ezt, akkor is.)
aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egymás iránti feltétlen bizalom, ez alapja egy kapcsolatnak.
aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor jobban hiszel más ember szavának, mint a saját füleidnek?


Tuti kúrogatja. Nem való se neked, se neki párkapcsolat.

aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden rossz indulat nelkul mondom, jártam már igy. Ugyanugy munkahelyi kapcsolata, 5 evet voltunk egyutt. Mindig minden lebukasat megmagyarazta, en eprsze elhittem. A gyereknel szazszor jobban nezek ki, illetve 2 gyereke is van. Tesom ez ilyen 😀
aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!