Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan igazodhatnék ki a barátnőm viselkedésén?

Figyelt kérdés

9 hónapja tart.


Sokat hazudozott, főleg pasis témákban. Flörtölgetett másokkal, volt, hogy az exével talizgatott. Ilyen dolgok voltak és volt, hogy kivágtam pl. az exe miatt. Ekkor utánamjött, nem hagyott amíg vissza nem mentem hozzá.


Aztán pofon a pofon után jött, sok dologban ismét hazudott, nem csak pasis ügyekben.


Új esély kuka, megint hagytam magamat visszakönyörögni.


Tudom, hogy szeret. Féltékeny is, nagyon gondoskodik rólam, még a költségekbe sem hagy sokszor beszállni, inkább ő fizet.


Mégis egy csomószor átvert és szerintem át is ver a mai napig.


Annyira ellentmondásos már az egész nő, hogy ő maga is csak azt tudja felhozni egy komoly átverés után, hogy ha nem szeretne akkor nem lenne velem. Iszonyat hülyeségeket képes csinálni, a kompromisszumokat rendszeresen felrúgja, aztán elfogadható, de gyerekes magyarázatokkal jön elő. De ha szeret és velem van, akkor meg mégis elcseszi a bizalmamat újra és újra.


Rendkívül toleráns ember vagyok, mert tudom, hogy mindenki hibázik.


De ép ésszel fel nem foghatom, hogy valaki miért játszik kettős játszmát állandóan.


Ti találkoztatok ilyennel? Komolyan nem értem minek van velem, ha folyton átver, de közben megad mindent, amire vágyok. Biztosan nem a pénzért teszi.


Törekszik arra, hogy jól érezzem magamat. Viszont túl gyakran játszik olyan játékokat, amelyekben pasikat szédít. Persze titokban, nehogy tudjam ezeket. De hát nyilván nekem is van szemem és fülem.


szept. 7. 02:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Azért van veled, mert nem dobod ki.
szept. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem olvastam végig, már ott fennakadtam, hogy hazudik, meg mással flörtöl. Ezek után hülyeség vele párkapcsolatban gondolkodni.
szept. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%

Volt igen.

Ő az öntelt, tettszelgő nőtípus.

Az élteti, hogy ő testileg tetszik másoknak.


Engem is meglepett, hogy tiszta korrekt voltam, mindent beletettem a dologba, erre csak tölti fel instára a csöcsös, segges de jó csaj vok videóit. Meg eljárkált beba szni a barátnőivel.

Mert nem ezt szoktam meg.

Nem így szoktak reagálni rám a nők.

Viszont a 8-10pontos nagyon szép csajok más bolygón élnek.


Kezdésnek megbíztam 1 haveromat, hogy óránként írjon rám Messengeren.

Kicsim néven volt mentve.

Aztán mikor indult a játék direkt otthon hagytam a telóm mikor lementem pl közértbe.

Erre megyek haza, a nő meg, a kicsikéd írt neked.....

Igen?

Mit írt?

Kapd be ba zd meg!!!!

Én 😆😆😂😛


Aztán ha lementünk sétálni a környékre, leáltam dumálni ismerős nőkkel,ott előtte.

Meg dícsérem a csajt, hogy milyen jól néz ki stb.

Füstölt a feje attól, hogy végig kellett nézze Élőben, hogy engem más nő is akarna... Nem csak ő.


És ezek a játszmák vezettek el oda hogy itt van ő velem.

Ki ismertem őt.

Sajnos folyamatosan éreztetni kell vele, hogy elveszítesz ha nem azt teszed amit mondok.

De ezt el kell fogadni hogy a 10 pontos szépségű nő másképp működik

szept. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus hazudós nő. Nincs morális korlátja a hazugságok terén. Akármilyen pasi van mellette, mindig át fogja verni. Kis dolgokban rendszeresen, aztán hozzászoknak a játszmához, és néha be fog csúszni nagy kamu is.

Ha jót akarsz hagyd el, mert úgy jársz mint a 3. hozzászóló, akinek elég szar élete lesz, ha a nőjével folytatja. A 10/10-es nők nem mind manipulatív gátlástalan önző idióták, ahogy ő gondolja. A játszmázás mindig beteg kapcsolathoz vezet, ami elkerülhetetlenül felőrli az embert. Pl. ha egyszer bekerül a bohóc a fiókba, és már nem bírod tovább, akkor 20 évig ezzel a nővel kell harcolni a láthatásért, gyerektartás miatt, stb. Az ellenségemnek se...

szept. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

4folyt.:

De az sem biztos, hogy elváltok. Ismertem egy szobafestőt, akinek ilyen felesége volt. Az egyik haverom azzal a nővel vesztette el a szüzességét, és még vagy egy évig kefélgette, amíg már feltűnt a szomszédoknak. Ez is egy életforma, csak hát ki akar így élni?

szept. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Hány éves ez a nő? (Lefogadom, hogy még közelébe sincs a 25.-dik életévnek...)


30 éves kor körül már talán egy picit elgondolkodnak a legtöbben, hogy mit lehet és mit nem. De van, aki kb. 40 éves korig ilyen.


Végül szerintem mindenki lehiggad. Akár nyugdíjas éveire.


Én 9 évesen(!) voltam kicsit szeleburdi gyermek. 10 évesen váratlanul megkomolyodtam, amit még a rajztanárom is szóvá tett (miért nem vagyok annyira "gyerek", mint a többiek?)

szept. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Te csak azért nem dobtad ki eddig, mert tetszik, hogy sokszor ő fizet?
szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csak szórakozik veled. Vagy egyszerűen kattant. Egyik se jó eset.
szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%
Te nem toleráns vagy, hanem egy lábtörlő, akibe ez a nő minden egyes nap beletörli a szaros cipőjét. Ezen nem segít az, ha utána kedves. Beteg ez az ember. A féltékenység is beteges, ne tüntesd fel jó tulajdonságként.
szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jesszus és ezt te napi szinten elviseled 9 hónapja? Ritka nagy hülye vagy 😂 kb egy csicska vagy neki egy senki aki mindent is elnéz neki.
szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!