Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan igazodhatnék ki a barátnőm viselkedésén?

Figyelt kérdés

9 hónapja tart.


Sokat hazudozott, főleg pasis témákban. Flörtölgetett másokkal, volt, hogy az exével talizgatott. Ilyen dolgok voltak és volt, hogy kivágtam pl. az exe miatt. Ekkor utánamjött, nem hagyott amíg vissza nem mentem hozzá.


Aztán pofon a pofon után jött, sok dologban ismét hazudott, nem csak pasis ügyekben.


Új esély kuka, megint hagytam magamat visszakönyörögni.


Tudom, hogy szeret. Féltékeny is, nagyon gondoskodik rólam, még a költségekbe sem hagy sokszor beszállni, inkább ő fizet.


Mégis egy csomószor átvert és szerintem át is ver a mai napig.


Annyira ellentmondásos már az egész nő, hogy ő maga is csak azt tudja felhozni egy komoly átverés után, hogy ha nem szeretne akkor nem lenne velem. Iszonyat hülyeségeket képes csinálni, a kompromisszumokat rendszeresen felrúgja, aztán elfogadható, de gyerekes magyarázatokkal jön elő. De ha szeret és velem van, akkor meg mégis elcseszi a bizalmamat újra és újra.


Rendkívül toleráns ember vagyok, mert tudom, hogy mindenki hibázik.


De ép ésszel fel nem foghatom, hogy valaki miért játszik kettős játszmát állandóan.


Ti találkoztatok ilyennel? Komolyan nem értem minek van velem, ha folyton átver, de közben megad mindent, amire vágyok. Biztosan nem a pénzért teszi.


Törekszik arra, hogy jól érezzem magamat. Viszont túl gyakran játszik olyan játékokat, amelyekben pasikat szédít. Persze titokban, nehogy tudjam ezeket. De hát nyilván nekem is van szemem és fülem.


szept. 7. 02:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Nézd, ha valaki hazudik neked több dologban, és másban is látod hogy sunyi, akkor mi értelme annak, hogy elhiszed amit ígér? Egyértelműen azért ígérget hogy visszanyalizza magát, és az is egyértelmű hogyha másban hazudott, ebben is hazudni fog.


"Tudom, hogy szeret. Féltékeny is, nagyon gondoskodik rólam, még a költségekbe sem hagy sokszor beszállni, inkább ő fizet."


És? Vannak emberek, akikkel ennek ellenére se lehet normálisan meglenni. Tipikusan ide tartoznak azok az emberek is, akik össze vissza hazudoznak, és nem tudnak leállni róla. Önző, éretlen emberek, kicsit sem tisztelik a másik felet, nekik mindenki csak eszköz a saját aktuális céljaikhoz és boldogságukhoz. Nem kellene ilyennel együtt lenned, hacsak te magad is nem ilyen vagy. De a jelek szerint nagyon nem. Ez a nő konkrétan élősködik rajtad, te pedig nem veszed észre, mert nem akarod észrevenni.


"Rendkívül toleráns ember vagyok, mert tudom, hogy mindenki hibázik."


Hidd el nem kellene, és egy szinten túl nem is szabad. Ha egyszer megteszi azt még menthető hogy hiba, ha rendszeres akkor az minden, csak nem hiba. Hanem tudatos tett, önzés és játszma, te meg még aládolgozol ezzel hogy felmented. Nagyon nem jó irány. Tudom mert csináltam én is. Erről le kell jönni minél előbb, mert a saját boldogságodat szabotálod vele, és méltatlan kapcsolatokban ragadsz, ahol már rég ki kellett volna dobnod a másikat.

szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Senior Séf ***** válasza:

"Hogyan igazodhatnék ki a barátnőm viselkedésén?"

Pasiként erélytelen vállalkozás.

szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!