Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek leszek még szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszek még szerelmes?

Figyelt kérdés
5éves kapcsolatomnak lett vége 2hónapja. Híztam 15kilót...csokievés,sorozatozás. Úgy érzem ő volt az igazi és többé nem leszek szerelmes...:(Félek nagyon. Nem kellek senkinek majd...
2010. nov. 3. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
pasi vagy vagy csaj? amúgy a 15 kiló az durva! kezdj el sportolni 1-2 felülés fekvőtámasz most azonnal!!!!! és lehetsz még szerelmes hogyne lehetnél!
2010. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
természetesen igen, de elősször is elkéne felejteni a fiút/lányt habár a csokievést én mondjuk lányról tudom elképzelni :) természetesen lehetsz még szerelmes csak ne ragadj le , hidd el okkal nincs benne a jövődbe mást szánt neked a sors :) dobd fel magad bulizz éld az életet ;)
2010. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne szomorodj el!!!Ha ő az aki neked van teremtve akkor valamien úton módon lehet hogy újra összejöttök!!!És ne zabáld le magad inkább ha édességet kivánsz akkor sportolj de ne csokizz és ha sokszor kívánnál csokit akkor azt a 15 kilót le is tod adni!!!De attól se félj hogy egyedül öregedsz meg mert ha van olyan aki 5 évig volt veled együtt akkor lessz még egy pár ember akki lenne veled!!!
2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tutira jön még, Én is arra várok.

2 hónap után még nagyon frissek a sebeid. Valahogy szedd össze magad és ne csokizabálással, hanem valami értelmes dologgal töltsd a szabadidöd. Ha nincs munkád kapásból mehetnél is önkéntesnek valami segélyszervezethez.

Én is ezt csináltam, csak csoki helyett 4 hónapig non-stop seggrészeg voltam és Én is 15 kilot híztam.

Ekkor jött a lehetöség egy alapítványnál és nagyon jó érzés volt segíteni. Nagyon hamar elfeledtedte a dolgot.

2010. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök mindent:)

Lány vagyok amúgy...20éves...

Erőt adtatok:)

2010. nov. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!