Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem mitől annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem mitől annyira "jó"?

Figyelt kérdés
Szóval mondják, hogy az mennyire jó, és hogy az fáj utána a legtovább, de én az elsőnél ugyanúgy éreztem magam, mint a másodiknál... Bennem lenne a hiba? (Lehet, hogy kicsit "láma" vagy ilyesmi kérdés, de fáradt vagyok.)
2010. nov. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

ha fáradt vagy, tudok egy jo "sportot": menny aludni.

amugy, semmi különös nincs az elsőbe. ez attól is függ, hogy mennyire vagy szerelmes. nekem pl a második és a harmadik jobb volt mint az első 1 összevéve XDXD

bocs, de én nem vagyok fáradt:D

2010. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán attól hogy életedben legelőször fog el a szerelem érzése és az akkor még új...
2010. nov. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első szerelem azért olyan "jó" mert ekkor döbbensz rá hogy mi is az hogy szerelem?!És nincs benned hiba vagy semmi ilyen mert mindenkinél máshogy van!!!Én így gondolom deha ezzel nemtudtam segíteni akkor bocsi!!!
2010. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: Csak azoknak írtam, akik így kezdenék: Van már 20 ilyen kérdés...


Egyenlőre köszi a válaszokat, jöhet még! :)

2010. nov. 3. 20:56
 5/8 anonim ***** válasza:

de senki nem így kezdi....



első vagyok:)

2010. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az újdonság ereje.
2010. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a 2. a jobb...mert az még tart:D ...am. lehet benne vmi, h az újdonság varázsa...
2010. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban lehet, hogy az újdonság. Tapasztalatom nincs, az első barátommal vagyok másfél éve, de elgondolkodtattatok és erre jutottam én is. :)18L
2010. nov. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!