Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? (részleteket lásd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (részleteket lásd lenn)

Figyelt kérdés
Van egy elég bonyolult problémám: A helyzet az, hogy van egy lány, akit kb. fél éve ismerek, és 2-3 hónapja úgy érzem, szeretem. Iskolatársak vagyunk és már a tanároknak is feltűnt, hogy valamit akarok tőle. Múltkor beszéltünk erről és azt mondta, hogy nem érti miért hiszik a tanárok egyből azt, ha egy fiúval beszélget, hogy járnak, és miért nem értik meg, hogy csak barátok vagyunk. Ugyanakkor többször előfordult már, hogy ő hívott el valamilyen közös programra, nagyon jól éreztük magunkat és nem egyszer furcsa pillantásokat vet rám, amiből én azt szűröm le, hogy tetszem neki. Viszont többször mondta már, hogy milyen jó barátok vagyunk. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy mit tegyek. Valahogy ki szeretném fejezni neki vagy el szeretném mondani, hogy szeretem. Attól félek, hogy két irányba mehet el a dolog: vagy összejön, vagy félek hogy elveszítem ha ezt valahogy a tudtára hozom. Mit tegyek? A tudtára adjam az érzéseimet iránta? Ha igen, hogyan? Többször voltunk már sétálni, beszélgetni, beültünk ide-oda, de a vége mindig az lett, hogy "de jó, hogy barátok vagyunk". Egyszerűen nem tudom mitévő legyek, kérem segítsetek!
2010. nov. 3. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele. :)
2010. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, mert ha tényleg szereted, akkor rossz lesz barátként mellette lenni. Ebből a szempontból így nincs vesztenivalód.
2010. nov. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerin tem mond meg neki hogy szeretnél tőle valamit kérdezni/mondani de igérje meg ha nem akkor is a barátod marad mondd meg h te többet érzel mint barátságot és kérdezd meg h ő mit érez ha ő is többet érez<3 ha pedig ő nem köszönd meg neki h ilyen őszinte volt és te ezt tudomásul veszed...így nem hiszem hogy elveszíted a barátságotokat de nyerni nyerhetsz
2010. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Hívd be a szünetben a WC-re, told le a gatyádat és mond meg neki, hogy: "Nyisd a szádat karikára".
2010. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
DUGD MEG DUGD MEG SZÚRD SZÉT A FOSÓJÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dupla vagy semmi :) , jobb ha utalsz rá hogy tetszik húzd előtte a mézesmadzagot... tegyél vele kivételesen szerettesd meg magad vele... és biztos lesz olyan h msnen beszélgettek vezzess rá egy témára...

h ki tetszett neki 7.8.9.10 stb ben és aztán meg fogja kérdezni hogy neked ki tetszett és akkor mond h akkor ő amekkor ő stbstbstb és a végén mond neki h (amelyik évben vagy + az előzőben ő tetszett neked );) be fog válni ha megért téged akkor nem veszítheted el.És ha tetszel neki akkor meg Full House ;)

2010. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó,amit irtak,hogy oszintén mondd el neki,ha másnem barátok maradtok. Nekem is a legjobb barátságomból akalult ki a szerelmem,bár már nem vagyunk egyutt(8hónap után) Mert nagyon csúnyán viselkedett velem,attól még nektek osszejohet!

Vagy másnem egy buliban csókold meg,aztán ha nemtetszik neki,akkor fogd a piára!:P

2010. nov. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan jó barátok vagytok, akkor talán felvethetnéd neki a témát, hogy mit szólna, ha nem csak barátok lennétek, hanem ennél több.. elméletileg.
2010. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de jó, hogy barátok vagyunk"

"én is örülök, hogy a legjobb barátnőm egyben a legszebb lány akit ismerek"

vagy

"én is örülök, hogy egy ilyen szép csaj a legjobb barátnőm"


találj ki valami ilyesmit, ha nem is vall egyből szerelmet, az biztos, hogy jól fog esni neki, hogy megdícsérték

2010. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van egy tanacsom neked: Ha nem akarsz jatszani mert felsz vesziteni, akkor soha nem lesz meg a lehetoseged nyerni!
2010. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!