Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagàlnàtok erre?

Figyelt kérdés
A baràtnőm pàrszor tett màr ilyen megjegyzèseket, mostanàban egyre gyakrabban. Van egy ideàlja, aki zenèsz ès hegedűl. Amikor mesèlt ròla, akkor megjegyezte, hogy mièrt nem nèzek ki ùgy, mint Ő, meg mièrt nem hegedűlök (màs hangszeren jàtszom). Küldött egy mèmet, ahol jò pasik vannak a sorozatban, ès a vicc benne az lenne, hogy ezèrt nèzi. Imàdja a Tesla autòkat, ès pàr nappal megjegyezte, amikor làttunk egyet, hogy megnèzi, hogy maga van-e a csàvò az autòban. Igazàbòl nem tudom, hogy ezek viccek akarnak-e lenni, de szerintem tùlzàs. Nem vagyok egyàltalàn fèltèkenytìpus, mind hidegen hagyott a fèltèkenysèg èrzèsen belül, inkàbb a tiszteletlensèg zavar.
ma 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elküldeném a fenébe?

Mit kritizál, hogy nem úgy nézel ki mint az a hegedűs pasi? Akkor legyen vele! Nem kötelező veled lennie.

Tesla autós hogy egyedül ül-e benne? Enyhe célzás hogy lecsapna rá, csak mert ilyen kocsija van. Ez a nő semennyire nem becsül téged. Ez még viccnek is durva akár annak szánja akár nem.

De gondolom ha te vágnál vissza olyannal, hogy jaj te miért nem úgy nézel ki mint xy női sztár akkor meg lenne sértődve!

ma 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon gyerek még a barátnőd.

A jó csávóra azt reagálnám hogy mutatok neki egy jó nőt (aki nem hasonlít a barátnődre), a Teslára meg azt reagálnám, hogy megnézem benne ül-e a nő.

ma 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vicceltem vele èn is egy kiszolgàlòs lànnyal kapcsolatban, mert mindig nagyon kedves velem ès làthatòan bejövök neki, hogy majd beugrom hozzà, ha a Teslas pasi kell Neki. Egyből azt mondta, hogy nem megyek meg idegesebb lett, magàra vette. Itt gondolkodtam el, hogy lehet komolyan gondolja
ma 10:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz, ha nem tudod a barátnődről eldönteni, hogy egyszerűen bunkó, vagy csak csigázni akar a megjegyzéseivel.

És hogy mit reagálnék? Mondjuk azt, hogy a szeme láttára párszor elég feltűnően megfordulnék, amikor tőle csinosabb nők mellett haladunk el e járdán. Valahogy így:

[link]

ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Úgy reagálnék, hogy abban a pillanatban véget vetnék ennek a kapcsolatnak.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy nem tetszik neki fordítva. Világosítsd fel, hogy pontosan úgy érzel te is mikor ilyeneket mond mint a te beszólásodra ő. Mondd meg neki, hogy lehet menni ha nem tetszel neki és csak kritizál.
ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Legközelebbi sétánk alkalmával egy zeneiskola felé venném az irányt, majd a kapu előtt megállnék és közölném, hogy "Megérkeztünk kicsim".

Erre gondolom elkezdene értetlenkedni, mire aut mindanám, hogy "Menj, keresd meg a hegedű szakos osztályt és válogass kedvedre".

Majd elegánsan sarkon fordulnék és otthagynám a pitsába.

Ha emiatt észhez tér és kellő ideig puncsol, talán megbeszélnénk a továbbiakat.

ma 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!