Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá újra randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá újra randira, ha már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Két alkalommal szexeltünk és nála aludtam. Utána azt mondta már nem vonzódik hozzám. Nem tud engem szeretni. Akkor miért szexelt velem??

tegnap 18:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
70%
Megpróbálta elfelejteni az exét.. Nem sikerült. Biztos szimpi voltál neki ezért feküdt le veled és gondolom azt hitte, hogy jó lesz.. Mármint az egész dolog veled.. De mivel nincsen még túl az exén így nem tudtál benne mélyebb érzelmeket kelteni.. rájött, hogy nem fog beléd szeretni hiába a szimpátia így nincsen értelme és nem is tisztességes téged bolonditania ill talán korai is volt neki ahogy belerohant egy új ismerkedésbe. Szóval ez nem feltétlen a te kudarcod bár az is lehet, én ugye nem tudom.. De itt inkább még ő nincsen felkészülve más iránt úgy nyitni, hogy abból komoly kapcsolat alakulhasson.
tegnap 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Oldfire ***** válasza:

Időnként a nők is szeretik az egy éjszakás kalandot, vagy két éjszakás. Viszketett neki és csak erre kellettél.

Nem kell röktön arra gondolni, hogy nem voltál jó az ágyban.

Amelyik vonat elment, ne szalladj utánna.

Vedd te is könnyedén. Örülj, hogy dugtál egy jót.

ma 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!