Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá újra randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá újra randira, ha már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Két alkalommal szexeltünk és nála aludtam. Utána azt mondta már nem vonzódik hozzám. Nem tud engem szeretni. Akkor miért szexelt velem??

ma 18:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert csak szexre kellettel neki. Kihasznalt, megkapta amit akart. Errol ennyit, ne alazd meg magad meg jobban!
ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne akard, mert a huncutkodás után döntötte el, hogy nem kellesz neki. Ergo nem a vonzalommal van probléma, hanem a közösülés minőségével, ami úgy tűnik, hogy számára központi szerepet tölt be.
ma 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi
ma 18:07
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
Örülj neki, hogy megvolt, de többet már ne akarj tőle
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Bírom az ilyen kérdéseket, amikor nem derül ki a kérdező neme, utána meg lehet találgatni. :D
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Akkor lehet, hogy rosszul teljesitettel, vagy hasonlo: apolatlan vagy, rossz testszag..rossz szexminoseg, kicsi szerszam..gyorsan elmentel..nem elegitetted ki..csak magadra figyeltel stb.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Alkalmi szex voltál neki.
ma 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Több óráig szexeltünk, több alkalommal egy nap. És elégedett volt a szexxel
ma 18:22
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
hány éves? nem tudja mit akar...
ma 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Hogyan kezdtétek el ezt az egészet? Meg volt beszélve, hogy csak szexkapcsolat? Lehet nemrég ment szét valakivel, és csak felejteni akart (?)
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!