Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá újra randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá újra randira, ha már nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Két alkalommal szexeltünk és nála aludtam. Utána azt mondta már nem vonzódik hozzám. Nem tud engem szeretni. Akkor miért szexelt velem??

ma 18:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ment szét valakivel. Nem volt megbeszélve, hogy szexkapcsolat. Ő úgy kezdte el, hogy komoly kapcsolatot szeretne.
ma 18:46
 12/21 A kérdező kommentje:
Viszont az első randin már szexeltünk és nála aludtam. Tudom nem tesz jót egy kapcsolatnak ha szexxel kezdik az elején.
ma 18:47
 13/21 anonim ***** válasza:
Hány éves? Talán sok mindent megmagyarázna. Amúgy aki már először felvisz a lakására, lehet, hogy nem akar túl komoly kapcsolatot mégsem... Hol ismerted meg? Volt randi előtte, vagy egyből felinvitált?
ma 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy az első randin. Előtte csak videochaten beszéltünk
ma 19:05
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Még sem jöttél be neki annyira hogy komoly kapcsolatot akarjon. Esetleg fellángolás voltál neki ami elmúlt. Nem kell ebbe többet bele látni ha nem akarja folytatni nem kell erőltetni. Az is lehet hogy felkereste az exem hogy kibéküljön az is lehet hogy nem de még nincs túl rajta.
ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard rá venni ha nem akar veled lenni lépj túl rajta és ennyi.
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki annyira megtetszik, hogy első randin lefekszem vele, de a második randi/aktus után kidobom, akkor nyilván NEM volt jó a szex.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nincs túl az exén.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel!
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogtad meg annyira. Lehet külsőre, lehet belsőre. A jó szex, még ha jó is volt, az max csak szexkapcsolatra lenne elég. De ha ő meg komolyat tervez, akkor ezért nem kellesz neki.
ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!