Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elegem van a fèrjemből. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a fèrjemből. Ti mit tennètek?

Figyelt kérdés

Kb.5 ève vettem èszre, hogy nagyon megváltozott ahogy lettek a gyerekek.

Azóta egyre elviselhetetlenebb.


Rendszeresen túrkálja az orrát amit kiszed dobálja a lakásban ágyban. Minden reggel ez miatt ki kell mosnom az ágyneműnket mert tiszta orrváladèkos.

Mikor szóvá teszem annyit mond majd figyelek erre.

Minden alkalommal mikor mosakszik a mosdónál vagy a tusolóba kifújja az orrát a kezèbe mindenhol orrváladèk a csempèn, mosdón szekrèny alján.

Ha szólok ne kapcsold le a villanyt mert mindjárt jövök vissza ordít, hogy ki fogja ki fizetni a számlát.

Ha sokáig tusolok ugyan csak rám szól.

Ha nem kapcsolom le a villanyt valahol jón utánam azt kapcsolgatja.

De az hogy a tv egèsz nap megy nem zavarja.

Ha megkèrem valamire az a válasza majd megcsinálom ha lekapcsolod a villanyt.

Mondtam fizetem èn a rezsit azt mondta jó de akkor az összes többi dolgot is amit ő fizet ès majd akkor ő csak a boltot fizeti mint èn eddig.

Állandóan èn szólok a gyerekekre, hogy tartsanak rendet a szobájukban őt nem zavarja. A nappaliba le van csúszva a plèd az ágyról lusta megigazítani.

Ha kidobok egy nem finom kaját amit vettem magamnakminek dobom ki ennyire jól megy nekünk? Ha kidobok más dolgot szintèn szóvá teszi minek dobtam ki.

Ha nem dobom ki a hűtőből a règi kajáját ott rohadna meg. Ha meg kidobom mert látom nem eszi napok óta rámszól hogy talán meg kellett volna kèrdezni hogy eszik e belőle mert evett volna.

Ha megkèrem vigye ki a szemetet nem viszi mert èn rendszeresen ègve hagyom a lámpát este. Igen van úgy vèletlen.

Állandóan csinálja a mosatlant napi kètszer indítok mosogatógèoet. Míg egyedül volt inkább papírból evett nehogy mosogatnia kelljen vagy gèpet indítania.

Állandóan főzni kell sose megyünk nèha el ebèdelni mert ezèrt a pènzèrt több kg húst vehetnènk napokra. Van pènz megtehetnènk de ezen spórol.

Letöeli az asztalról a gyerekek morzsáját a kezèbe beleszórja a csapba de nem mossa le a kezèt. Ha szólok èrte hogy csak dzsuvás a gyerek nyálas kekszdarabjaitól azt kapok tőle ha ez zavar csináld meg te azt mosd meg a kezet de ne szóljak bele, hogy csinálja.

Lábát piszkálgatja ès utána megy főzni nyúlkál a tányèrokhoz. Ha szólok èrte fóbiásnak lehord meg hogy nincs jobb dolgom mint őt szekálni?

A földre leesik a morzsa szólok ha ettèl vedd már fel ordít, hogy nem tudsz rólam leszállni ès felkel kimegy rágyújrani.

Rendszeresen leordítja a fejem amikor előtte percekkel mèg normál hangnemben beszèlt mintha azt várná mikor van olyan beszèdtèma amire van joga kiabálni velem ès mèg ő van megsèrtődve miután lekiabált ès kimegy cigizni.


Szeretem a rendet a tisztaságot. De nem bírok ezzel együttèlni. Undorodom már a mosdóba mosakodni minden reggel este ki kell takarítanom ha bemegyek. Ha kikelek az ágyból nèzem az ágyát hol van f@ka nehogy belefeküdjek. Rendszeresen a papucsom alatt roppan szèt az ágya előtt a megszáradt orrváladèk.

Legutóbb együttlètkor a fejem felett tartotta a kezèt ès a számba esett a f@ka mert az ágyába maradhatott ès az ujjára tapadt.

Minden fogmosásnál krákog fel trutyikat azt köpködi a mosdóba ès sokszor ott hagyja ráazáradni.

Megtúrja az orrát ès a főzèsnèl kanál nèlkül azzal az ujjával nyúl a sóba.


Szerintetek ezzel együtt lehet èlni vagy túlreagálom?


ma 17:06
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
68%
Fúj, rohadt gusztustalan a férjed, kb mint egy ogre… semmi szégyenérzete nincs, az ilyen téged semmibe se néz, és gondolj bele, a gyerekek is ezt látják tőle… mondd meg neki hogy vagy befejezi ezt a viselkedést vagy elhagyod
ma 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

#9 Szakadok ezen a válaszon. 🤣


Kérdező lépj le bár már réges régen le kellett volna. Fel nem tudom fogni hogyan tudsz egy háztartásban mellette élni.

ma 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Minden házasságon gondolkodónak el kellene olvasnia ezt a sztorit. Ettől még az örök magány is kategóriákkal jobb.
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
88%
Légyszi mondd azt hogy csak unatkoztál, és ez egy kamu kérdés, és ez az ember nem létezik 😂
ma 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
97%
Hát ezen én is csak nevetni tudok. Ilyen nincs, hogy valaki annyira undorító és a másik mégis vele van még mindig. Maximum olyan esetben, hogy szintén beteg a fejére.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom a szexuális életetek is szuper.
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
63%

Átlag magyar férfi, átlag magyar házasság.

Ilyeneket olvasva kicsit kevésbé fáj a kényszerszingliség. Főleg, hogy tudom, mivel ronda nő vagyok, nekem ennél is sokkal rosszabb "juthatna" csak.

Nem nagyon lehet erre mit írni. GyerekEKet említesz, tehát minimum 2 gyerekkel, főleg, ha még kicsik, qrva nehéz ebből dobbantani. Pedig azt kellene... Bár amennyiben mégis sikerülne, akkor se legyenek illúzióid, jobb nem várna, max. más módon rossz. Miért? Mert a felhozatal olyan, amilyen (=sz*r), te meg hiába is lennél jó nő, a gyerekek jelentős hátrányba hoznak azért a rettentő kevés "minőségi(bb)" férfiért folyó versenyben.

ma 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%

"Van hogy köhög egyet ott a szájába látom ès kiköpi a konyhai mosogatóbab:("


És mindezt remélhetőleg a benne lévő edényekre...aztán, mont írtad, le sem öblíti.

Ezek után én fognám magam és az arcába hánynék, majd angolosan távoznék a gyerekekkel együtt.

ma 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
80%
Én már rég lehánytam volna.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%
Most komoly, hogy ez az átlag férfi?? Mert az igaz, hogy mikor megyek a kocsival annyi elmélyülten orrot túró férfit látok a legjobb megjelenésűek között is, hogy le vagyok döbbenve.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!