Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írni vagy nem írni?

Figyelt kérdés
Ti írnátok ebben az esetben? Egyszerűen képtelen vagyok dönteni.. Én vagyok a nő, pár hónapja tart a dolog, volt egy kis mosolyszünet, de aztán elkezdtünk újra beszélgetni, úgy volt hogy talizunk. Így utólag visszaolvasva én lehet hogy kicsit passzívnak tűntem a beszélgetésnél, de bennem belül nem ez volt, én vártam a talit, örültem hogy minden oké köztünk megint. De ez valóban nem látszott rajtam. Ő pedig eltűnt, nem ír. Nem volt semmi összeveszés most. Ilyesmiről beszéltünk már, ő mondta, hogy szereti érezni a másikon is, hogy akarja a dolgot.. viszont most fogalmam sincs, hogy mi van benne, azt hiszi hogy én nem akarom és azért nem keres, vagy egyszerűen meggondolta magát.. első esetben írnék neki, másodikban viszont nem. Tudom, ez csak akkor derül ki ha megkeresem, de kicsit az is bennem van, hogy hát mivel én vagyok a nő, mit szaladjak utána ha leszar.. szóval segítsetek, ti mit tennétek? Már lassan 1 hét telt el..
ma 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

"Így utólag visszaolvasva én lehet hogy kicsit passzívnak tűntem"


Ha passzív voltál, most is elvárnád, hogy ő keresem mert te "nő" vagy akkor mégis miért bizonygatod utólag, hogy kölcsönös volt az érdeklődés? Nem elég, hogy teszed magad a nagy semmire, taktikázó perszóna vagy még hazudsz is! Ja, és még utánozol is mint a majmok. Jobban jár nélküled, de írj rá hátha megdagaszt téged, legalább kirúg az ágyból utána, egy kicsit letöri a beképzelt primadonna imidzset! Mondjuk valamelyik férfi le fogja hiába nem írsz a szóban forgó férfira rá, úgyhogy készülj fel rá!

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

"úgy volt hogy talizunk"

" ő pedig eltűnt"


Kizárt hogy szaladnék ilyen után.

ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

"utoljára én írtam rá"

Akkor rajta a sor.

De ne várj rá. Mosolyszünet van most is? Ezt kár folytatni.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Írj rá. Szerintem a passzív viselkedéseddel elbizonytalanítottad.
ma 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!