Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írni vagy nem írni?

Figyelt kérdés
Ti írnátok ebben az esetben? Egyszerűen képtelen vagyok dönteni.. Én vagyok a nő, pár hónapja tart a dolog, volt egy kis mosolyszünet, de aztán elkezdtünk újra beszélgetni, úgy volt hogy talizunk. Így utólag visszaolvasva én lehet hogy kicsit passzívnak tűntem a beszélgetésnél, de bennem belül nem ez volt, én vártam a talit, örültem hogy minden oké köztünk megint. De ez valóban nem látszott rajtam. Ő pedig eltűnt, nem ír. Nem volt semmi összeveszés most. Ilyesmiről beszéltünk már, ő mondta, hogy szereti érezni a másikon is, hogy akarja a dolgot.. viszont most fogalmam sincs, hogy mi van benne, azt hiszi hogy én nem akarom és azért nem keres, vagy egyszerűen meggondolta magát.. első esetben írnék neki, másodikban viszont nem. Tudom, ez csak akkor derül ki ha megkeresem, de kicsit az is bennem van, hogy hát mivel én vagyok a nő, mit szaladjak utána ha leszar.. szóval segítsetek, ti mit tennétek? Már lassan 1 hét telt el..
ma 16:16
A kérdező szavazást indított:
Írj neki
Ne írj
9 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy ő rajta láttam, hogy tényleg akar talizni mikor utoljára beszéltünk, ezért se értem ezt az eltűnést most..
ma 16:22
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Most még is mit vársz? 😂 sült galambot? Tátod a szád mert te nő vagy és nem írsz a pasinak? Manapság ez azért eléggé gáz felfogás. Plusz ha nem is látszik rajtad semmi akkor ő minek törje magát? Ha akarsz tőle valamit akkor igen jó lenne ha vennéd a fáradtságot és te is keresnéd nem csak ő téged.
ma 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok én is, de attól, hogy azok vagyunk attól még nem kell eljátszani az elérhetetlen nőt mert tényleg annak tart a férfi aztán egykettőre elfelejti, hogy létezel.

Írhatsz neki, de nem biztos, hogy ezek után szóba áll veled...

ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja értem, múltkor meg le volt itt hülyézve egy nő aki egy pasira nyomult.. mindegy is, nem ez a lényeg hanem hogy nem tudom mi lehet most benne.. most innentől minden szavamra figyeljek mert az érzékeny kis lelke nem bírja ha teszek 8 szívecskét az üzenet végére?? Az se működik azért..
ma 16:48
 5/14 A kérdező kommentje:
*ha nem teszek
ma 16:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Az nem gáz, ha elkönyvel úgy, hogy nem vagyok elég lelkes, miközben én az vagyok csak pont nem látszott annyira? Nem kéne valahogy ezt kideríteni, ahelyett hogy eltűnik? Vagy nem emiatt tűnt el..? Ki tudja..
ma 16:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja és utoljára én írtam rá
ma 16:52
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Lehet azért tűnt el mert már szarik rád elvégre fele annyit nem érdeklődtél iránta mint ő irántad. A férfiaknak is van büszkeségük, gerincük és ha a nő tesz rá magasról, játszmázik akkor eltűnik mint a kámfor. Lássuk be, hogy elrontottad. A legrosszabbat feltételezed róla, de azért mert te vagy a hibás csak nem akarsz vele szembenézni. Gúnyolódsz másokon, rajta. Egyáltalán nem tűnsz kedves, normális nőnek. Lehet totál kiábrándult belőled, de talán elvisz téged egy/pár körre aztán kidob.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8as, te pedig egyenesen taszító vagy. Fele fele arányban kerestük mindig egymást. De mondjuk egy ilyen embernek én nem szeretnék magyarzázkodni
ma 17:00
 10/14 A kérdező kommentje:
Rossz embernek tűnsz 🙃
ma 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!