Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok senki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok senki számára se jó?

Figyelt kérdés

A barátom is mindig csak kritizál, sosem mond rám semmi jót. Persze eleinte igen, de már nem. Szerinte én nem értek semmihez, más normális emberek már 29 évesen vezetnek, mert jogsijuk van, és munkájuk van, nem úgy mint nekem, nincs még egy olyan ember, mint én.

Egész egyszerűen neki se tudom bebizonyítani, hogy egyáltalán érek-e valamit. Nagyon összetörtem, mikor állásinterjúk után elutasítottak, mert próbálkoztam munkát találni. Ki se találjam, hogy vele tartatom el magam, ő nem fog eltartani senkit. Jelenleg kapom a foglakozást helyettesítő támogatást, és nem is élünk együtt, a szüleim segítenek, de már én is szégyellem az állapotom. Persze nem ez a szándékom, és szeretnék munkát, de nem ön össze már 1 és fél éve. Pedig már nem a legvonzóbb munkahelyeket is megcéloztam pl. eladó stb. De semmi nem sikerül.

Ő keres pénzt, de azért mindig én hívjam fel, neki nehogy sok pénze fogyjon. Kitalálok egy programot, de az szar, meg nehogy már neki kelljen ezt-azt fizetni. Én magamtól is megszoktam hívni, de hogy ezt így előre kimondja rosszul esik.


tegnap 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Sötét borsodi vagyok,de itt is aki akar dolgozni ott a Bosch és még vagy 5ilyen giga mega cég lehet menni sorra dolgozni. Ilyen sincs felétek??
tegnap 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

1,5 éve nincs munkád? Ha ennyire nem találnék, akkor a helyedben egy mekit vagy futárkodást is elvállalnék, hogy legyen valami. Ilyenből ne mondd, hogy nem találsz semmit 1,5 éve. Közben valami tanfolyamot, sulit elvégezni, nyelvet tanulni lenne érdemes, mert úgy látszik a szakmád nem piacképes sajnos! :(


Persze a barátod ettől függetlenül nem egy önbizalomnövelő személy az biztos... Ha ennyire nullának érez, akkor vajon minek van veled?

Én őt is lecserélném a helyedben.


Szóval összefoglalva a tanácsaimat:

- pasi menesztve

- bármilyen munka elvállalása

- közben tanulni, fejlődni


29 évesen tényleg nem normális, hogy itt tartasz...


Nő(36)

tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A pasitól én is megválnék mindenképp. Tudom, milyen, amikor nem "jut" más, csak ilyen vagy még rosszabb - nálam jobban senki nem tudja, 33 évesen 10+ éve full egyedül vagyok emiatt -, de ennél a kényszerszingliség is jobb.
tegnap 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

És akkor én mit mondjak ? 42 évesen nincs jogsim, munkám, kicsi a farkam, depressziós vagyok, ronda és anyámmal lakok.

Akkor én mit érek?


Még egy golyót se hogy fejbelöjjenek.


Nőként egy hibád van, hogy gyáva vagy és rossz ember mellett élsz

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
87%

Tőlünk mit vársz, ha neked ez az élet jó?

Én nem lennék így, de ez a te életed, te változtathatsz csak rajta.

Én se vagyok valami nagy karrierista, sőt, de meg van a kis gyengusz munkám, ilyen seggfejekkel meg szóba se állok, nem hogy összejöjjek velük.

Úgyhogy hajrá, pasi kidob, mert szükséged úgy sincs rá semmi, és munka keresés tovább.

tegnap 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Húzz el dolgozni, az élet ilyen.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!