Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok senki számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok senki számára se jó?

Figyelt kérdés

A barátom is mindig csak kritizál, sosem mond rám semmi jót. Persze eleinte igen, de már nem. Szerinte én nem értek semmihez, más normális emberek már 29 évesen vezetnek, mert jogsijuk van, és munkájuk van, nem úgy mint nekem, nincs még egy olyan ember, mint én.

Egész egyszerűen neki se tudom bebizonyítani, hogy egyáltalán érek-e valamit. Nagyon összetörtem, mikor állásinterjúk után elutasítottak, mert próbálkoztam munkát találni. Ki se találjam, hogy vele tartatom el magam, ő nem fog eltartani senkit. Jelenleg kapom a foglakozást helyettesítő támogatást, és nem is élünk együtt, a szüleim segítenek, de már én is szégyellem az állapotom. Persze nem ez a szándékom, és szeretnék munkát, de nem ön össze már 1 és fél éve. Pedig már nem a legvonzóbb munkahelyeket is megcéloztam pl. eladó stb. De semmi nem sikerül.

Ő keres pénzt, de azért mindig én hívjam fel, neki nehogy sok pénze fogyjon. Kitalálok egy programot, de az szar, meg nehogy már neki kelljen ezt-azt fizetni. Én magamtól is megszoktam hívni, de hogy ezt így előre kimondja rosszul esik.


tegnap 18:06
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Valahogy ráuntam, hogy 3 év alatt sose akart velem összeköltözni.
tegnap 18:07
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Már megint te? Nem unod már, nem szégyelled magad, hogy hónapok óta ide írod ki a kérdéseket? Már leírtuk milliószor, hogy szakíts, menj el dolgozni, pszichológushoz.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem a témában. Kár, hogy itt választ nem lehet törölni, mert a tiedet kitörölném, mert haszna nincs. Szerintem azt se tudod ki vagyok.
tegnap 18:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Már bánom is, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert itt is mindenki csak belém rúg.
tegnap 18:18
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Jaj, dehogynem. Hónapok óta a barátod megaláz, megeszi a hamburgered, lehord minden hülyének és te mégis vele vagy. Pedig millióan írtuk, hogy hagyd el és önbizalmat szerezz végre mert egy rohadt nárcisztikus mellett vagy. De te nem hallgatsz a szóra inkább írod a kérdéseket ki egymás után.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem elsősorban önmagad számára nem vagy jó, valószínűleg azért, mert mások ezt nevelték beléd. Jó, persze, munkát azért nem ártana találni minél hamarabb, az tudja növelni az ember önbecsülését.

Nagyvárosban, netán a fővárosban élsz, vagy valami kisebb városban, esetleg falun? Nyilván ez alapvetően meghatározza a lehetőségeid. Ha nincs más, vállalni kell a bejárást nagyobb távokra is, vagy valami olcsó szobabérlést.

Milyen végzettséged van? Arra készülj, hogy az új munkahelyen is tanulnod kell, még ha nem is iskoláznak be, de a munkavégzéshez szükséges dolgokat ott, helyben mindenképp.

Ha ez meglesz, szerintem te is rendben leszel magaddal.

Egyébként milyen programot szerettél volna, amit a barátod elutasított?

tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudlak sajnalni. A munkanelkuliseg miatt reszben igen, de a parod miatt nem. Ne haragudj, de te valasztod mindennap, hogy egy ilyen gyokerrel vagy egyutt. Erdekes modon az en parom ott segit es emel fel (lelkileg, erzelmileg), ahol csak tud. A kapcsolatod a te hibad.
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Faluban élek, a környékbeli kisvárosban próbálok munkát találni, sikertelenül.
tegnap 18:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a vegzettseged ? Van benned tanulasi hajlandosag? Miert vagy egyutt ezzel a paraszttal? Csupa megvalaszolatlan kerdes.
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert elhiszed, hogy semmit se érsz és úgyis viselkedsz meg persze más ugyanúgy áll hozzád.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!