Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felszarvaznak bosszút állsz vagy elengeded?

Figyelt kérdés
Leginkább itt alakuló félben lévő kapcsolatokra gondolok.
tegnap 13:22
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Milyen aranyosak vagytok, még a végén kiderül, hogy az én hibám és megérdemlem.

Ha megismerkedek valakivel alapvetően nem az az első gondolatom, hogy minden szava hazugság.

Persze járhattam volna el körültekintőbben, nyomogathattam volna előre, nem tettem.

tegnap 14:13
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem voltál felelősségteljes akkor magadra vess!
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 gergelice16 ***** válasza:
70%

#11 Részben igenis a te hibád. Nyílván a srác a fő bűnös, de az hogy ennyire nem ismerted meg a srácot, mielőtt odaadtad magad neki, az nagy felelőtlenségre utal.


Egyébként #7-nek teljesen igaza van. Ne a gyűlölet miatt keresd meg a barátnőjét, hanem hogy segíts neki. Persze számíts arra, hogy téged is hibáztatni fog, de ha azzal kezded, hogy bocsánatot kérsz, akkor máris nem azt érzi, hogy egyedül van ebben a szar helyzetben.

tegnap 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
A kérdezőt átbaxták a palánkon, azt hitte, egy kezdődő valamiben van, miután másodjára kikormolták lett csak felvilágosítva. Milyen viszonyban van ő a barátnővel, hogy elnézést kérjen? A csávó tartozik bocsánatkéréssel a barátnője felé, nem a kérdező.
tegnap 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Főleg ha alakuló félben van el kell engedni.
tegnap 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elengedném. Nem akarok folyton azon izgulni, hogy most vajon kivel csal meg.
tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amikor kiderült, aztán még hónapkig bosszúvágyam volt. Minden nap sírtam, rohadtul fájt. Igaz, mi házasok voltunk.

Aztán szépen lassan rájöttem, hogy legyenek boldogok, amíg egymással vannak elfoglalva, addig engem békén hagynak. Ugyanis ha összevesztek, az exférjem nálam próbálkozott be. Már szánalmasnak és nevetségesnek láttam őket és nem gondolkodtam bosszún, hiszen attól nekem soha nem lett volna jobb. A legjobb, ha csak annyit làtom az exférjem, míg a gyereket átadom neki, ő meg visszahozza.

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!