Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felszarvaznak bosszút állsz vagy elengeded?

Figyelt kérdés
Leginkább itt alakuló félben lévő kapcsolatokra gondolok.
ma 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért állnék bosszút? Azért, mert nem kellek neki? Bakker szabad ember szabad akarattal, joga van hozzá. Elég pszichopata kattosnak kell lenni ahhoz, hogy valaki ezért bosszút forraljon.
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha alakulóban volt akkor mégis hogyan lehet szó megcsalásról? Ha valakivel nem alkotsz egy párt azt nem lehet megcsalni főleg ha nem érzi ugyanazt mint te. Az más tészta, hogy nem kéne hülyére szedni valakit, viszont ha soha nem ígért semmit akkor miért kéne elvárni tőle a hűséget? Milyen bosszú ha nincs értelme és még jogod se hozzá?
ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elképzelhető, hogy nem volt megfelelő a szóhasználat.

A konkrét eset:

A pasi ígért fűt, fát, kedves volt, odaadó volt, kétszer lefeküdtünk majd közölte, hogy neki egyébként barátnője van és megbánta, hogy ezt tette vele és a többi...

ma 13:42
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Fúj, de egy undorító patkány. Na ilyen esetben jogos a bosszú, elküldeném a barátnőjének a csetbeszélgetéseket :D
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Bosszúból lefekszel az összes haverjával?

Az öccsével meg kétszer is

ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát bennem jelenleg olyan düh van, hogy nekem is ez a legjobb ötletem hirtelen.

De nem értem, hogy volt mersze ezt megcsinálni? Nem fél/félt, hogy rögtön a barátnőhöz megyek?! (igaz még nem tudom a nevét sem, de pikk pakk kiderítem ha akarom)

Vagy tényleg ennyire szerencsétlen, hogy szánja bánja tetteit és ebbe bele sem gondolt?

ma 13:49
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Ilyen esetben sem bosszúból kéne tudatni a barátnőt hanem azért, hogy tekintettel vagy rá. Attól, hogy megcsalta a csaj még vele maradhat úgyhogy a bosszú nem jó motívum.



Nem tudom mióta csinált belőled bohócot, DE senki sem felel érted, felnőtt vagy és ha te ész nélkül a szép szavak hatására kefélsz valakivel akkor a következmények téged érnek. Mégha nem is lenne barátnője - simán lehet, hogy azzal rázott le! DE ti alig randiztatok, nem voltatok kapcsolatban miért feküdtél le vele? Nemcsak a férfi szavaira, de a tetteire is figyelni kéne.

Most ha jön életedbe egymás után több hímnemű és ugyanúgy hazudik te mindegyikkel lefekszel? Egy kis óvatosságot illene alkalmaznod ám.

ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 gergelice16 ***** válasza:
53%
Én a helyedben tanulnék belőle, és legközelebb nem feküdnék le egy vadidegennel, akit még ennyire sem ismersz. Bár ha te azon a szinten vagy, hogy a szex csak egy közös "szórakozás", és semmit nem tudsz annak lelki oldaláról (vagy csak tagadod), akkor meg is érdemled.
ma 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha most pikk-pakk ki tudod deríteni a barátnője elérhetőségét, akkor miért nem érdekelt, mielőtt lefeküdtél vele?
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát köszönd meg önmagadnak. Csak azt lehet kihasználni aki hagyja magát kihasználni.
ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!