Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis kivel lehetne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni?

Figyelt kérdés
barátommal 3 éve vagyunk együtt és amúgy jó a kapcsolatunk csak van neki ez a hülye vágya hogy láthasson másik férfival szeretkezni! amit én nem tudok igazából meg érteni és ő se tudja hogy miért vágyik erre, csak azt mondja hogy ez egyszerűen egy vágy nála, amikor próbáltunk beszélni erről azt mondta hogy nála ez a vágy kamasz korától meg van benne!nem is tudom még nem halottam ilyet, az utóbbi pár hónapban egyre többször előhozza ezt a témát! nem is tudom hogy meg tegyem e ezt neki? van köztettek valaki akinek van ilyesmiben tapasztalata? élménye? jó ötlet ezt meg tenni hogy másik férfival lásson barátom? ez milyen hatással lenne a kapcsolatunkra? meg mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni? idegennel vagy ismerőssel? annyi kérdőjel van bennem egy ilyen dologgal kapcsolatban

#párkapcsolat #megcsalás #cuckold #felszarvazás #párom megcsalása #másik férfivel
jún. 23. 19:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Ez normális, úgyis erre vágytál, vagy ha most még nem, 10 év után te fogsz könyörögni a pasidnak, hogy dughass félre.
jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%
Te hülye vagy! Dehogy tenném meg érte. Azonnal elhagynám a fétisest.
jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
17%
Dugj velem
jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
79%
ez egy elég extrém fétis, attól izgul fel, hogy...perverz nem normális és csak azért kifordulni önmagadból, hogy egy abberált vágyat teljesits, ez se nem arról szól, hogy lelkileg együtt vagytok, hanem egy testi kapcsolatban van veled, ami nem tehető bele egy 'átlag' ba, ha egyszer elkezditek nincs megállás irány a lejtő, olyan mint a drog, nincs kiszállás, és ez nem szeretet, csak hogy tudd, ha megteszed neki amire vágyik..
jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
26%
Ez egyáltalán nem aberráltság, jobb ha tudjátok, hogy ez a szeretet és a szerelem legerősebb formája, hogy hagyod a párod mással szexelni. Ennél erősebb és tisztább szeretet nincs jelenleg.
jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%
#5: Te beteg vagy.
jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%
Kamu kérdés
jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem lehet olyan fontos valakinek, hogy fontosabb, mint a szerelmi kapcsolata.

Ha igen, az baj.

jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
22%

Tudom, hogy az átlag embereknek ez egyenesen tabu. De nézzük meg más szemszögből, ha hosszú és monogám párkapcsolatot szeretne valaki, az sajnos a nők miatt nem lehet kivitelezni. Egy nő genetikailag a hűtlenségre van beprogramozva, ezért van az, hogy 2-5-10 év után megunja a pasit szexuálisan. Ezért minden kapcsolatnak a szakítás a vége. Hogy ezt elkerüljük, hosszútávon engednünk kell a nőnek a hűtlenséget, ettől lesz kiegyensúlyozott a kapcsolat. A férfiak faék egyszerűek, nekik elég ha egy puncit dugnak életük végéig, de a nők sokkal összetettebbek, komplexebbek, bonyolultabbak mint a férfiak.

Ezért írom azt, hogy ez egy jó út amit a kérdező pasija megszeretne valósítani, ez az egyetlen járható út, hogy 5-10-20 évig is kitartson egy párkapcsolat. Én mélyen elítélem MÉG ezt, de már látom, hogy ez a jó út, dolgozom magamon, hogy eljussak a szeretet és a szerelem azon szakaszába, ahol a kérdező párja van.

jún. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
25%
Eszkimó asszony fázik... Eszkimóknál, meg még pár népcsoportnál a vendégnek szokták felajánlani éjszakára az asszonyt.
jún. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!