Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis kivel lehetne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni?

Figyelt kérdés
barátommal 3 éve vagyunk együtt és amúgy jó a kapcsolatunk csak van neki ez a hülye vágya hogy láthasson másik férfival szeretkezni! amit én nem tudok igazából meg érteni és ő se tudja hogy miért vágyik erre, csak azt mondja hogy ez egyszerűen egy vágy nála, amikor próbáltunk beszélni erről azt mondta hogy nála ez a vágy kamasz korától meg van benne!nem is tudom még nem halottam ilyet, az utóbbi pár hónapban egyre többször előhozza ezt a témát! nem is tudom hogy meg tegyem e ezt neki? van köztettek valaki akinek van ilyesmiben tapasztalata? élménye? jó ötlet ezt meg tenni hogy másik férfival lásson barátom? ez milyen hatással lenne a kapcsolatunkra? meg mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni? idegennel vagy ismerőssel? annyi kérdőjel van bennem egy ilyen dologgal kapcsolatban

#párkapcsolat #megcsalás #cuckold #felszarvazás #párom megcsalása #másik férfivel
jún. 23. 19:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
74%

Tisztázd vele, hogy idegen férfinak akar felkínálni, vagy egy haverjának, egyszer, vagy rendszeresen?

Ő is be akar szállni, vagy csak nézni akarja?

jún. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
74%

Hogyan néz ki amúgy egy átlagos szeretkezésetek és meddig tart?

Melyik fajta cuckold videók izgattak fel és melyik nem?

jún. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
szeretkezéseink kissé ugyan olyanok szinte, ugyanazok a pózok és rövidek! a videók közül a szeretkezősek és amikor úgymond a férj ott van és törődik a feleséggel miközben szeretkezik a pasival és esetleg nyalja is közben ott a feleségét
júl. 4. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!