Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mégis kivel lehetne ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni?

Figyelt kérdés
barátommal 3 éve vagyunk együtt és amúgy jó a kapcsolatunk csak van neki ez a hülye vágya hogy láthasson másik férfival szeretkezni! amit én nem tudok igazából meg érteni és ő se tudja hogy miért vágyik erre, csak azt mondja hogy ez egyszerűen egy vágy nála, amikor próbáltunk beszélni erről azt mondta hogy nála ez a vágy kamasz korától meg van benne!nem is tudom még nem halottam ilyet, az utóbbi pár hónapban egyre többször előhozza ezt a témát! nem is tudom hogy meg tegyem e ezt neki? van köztettek valaki akinek van ilyesmiben tapasztalata? élménye? jó ötlet ezt meg tenni hogy másik férfival lásson barátom? ez milyen hatással lenne a kapcsolatunkra? meg mégis kivel lehetne ilyen dolgot meg tenni? idegennel vagy ismerőssel? annyi kérdőjel van bennem egy ilyen dologgal kapcsolatban

#párkapcsolat #megcsalás #cuckold #felszarvazás #párom megcsalása #másik férfivel
jún. 23. 19:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%

Ez a komplexus vagy fétis én esetemben olyan hogy csak azon a nőn működik aki hűtlen de a párom. Vagy azt kell elképzelnem hogy ő a párom.

Ha szakít velem és már nem a párom akkor nem működik.

Szóval a hűtlen nőkről ha hallok történetet akkor azt kell képzelnem hogy én vagyok a párja és vannak érzelmek egymás iránt és nem akar egyikünk sem szakítani.

Szóval a hűtlen nőkhöz vonzódik, nem meleg meg ilyesmi.

A te párod meleg e azt nem tudom.

De te felnőtt normális nő vagy és hozzád vonzódik, kiskorú se vagy, férfi se vagy, szóval nem hiszem hogy van egyéb hajlama.

Tök normális hogy hozzád vonzódik, de ha mással is lefekszel akkor a féltékenység benne nemi vággyá alakul. Ennyi az egész.

jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
19es igen barátomnál ilyesmiről van szó amit írtál, ilyesmit próbált elmondani nekem ő is
jún. 24. 19:21
 23/33 A kérdező kommentje:
20as 21es 19es és szerintetek élesben működhet egy ilyen kapcsolat? ha megteszem nem leszek rib..anc vagy ilyesmi? és barátom tényleg ennyire vágyik rá hogy másik férfival lásson? olyat is említett már amikor beszélgetünk hogy akár nyalna is közben ha engedném! nekem nőként nehéz ezt elképzelni, meg azt is hogy egy férfi kamaszkora óta erre vágyjon! azt tudom hogy szeret engem mert már sokféleképp bizonyította, szóval ő sem azt érdemli tőlem hogy esetleg ilyesmivel bántsam
jún. 24. 19:31
 24/33 anonim ***** válasza:
44%
Hány évesek vagytok ? 3 év után odaadna 1 másik férfinek , akkor mi lesz később , milyen elvárásai lesznek ? ( kaki , pisi szex.... ) Az ellaposodott kapcsolatoknál szoktak ilyen tenni . Írják : egymást szerető pár vagyunk ,az ellaposodott szexuális életünket szeretnénk felviditani , újítani ............
jún. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
62%
Nem hallottál ilyet, mégis sikerült a hashtagek közé beírni.
jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%

23: Nő vagyok, szerintem működhet és nagyon izgató lehet, ha olyan két ember csinálja ezt, ahol mindkét fél számára ez szexi és vágyik erre. De csakis azért, mert mindkettőtöket vonzz ez.

Viszont én azt olvasom, hogy téged igazából totál nem villanyoz ez fel, nem is érted a mibenlétét, nem érzed át, hogy ez miért szexi, nem tudod felfogni, hogy valaki régóta gondolkodik ebben, csak meg szeretnél felelni a párodnak. Szerintem így rohadt kellemetlen lenne ezt csinálni! Csak azt fogod érezni, hogy most meghazudtolod önmagadat, csak azért teszel valamit, mert a másik ezzel piszkál, egyre erőszakosabban! Ha van kellő önismereted, szerintem ráérzel, hogy magad ellen, a saját vágyaid ellen cselekszel, és ez dühöt ébreszt az erőszakos fél felé... Szerintem a párod részéről is ez empátiában baromira alulfejlettségre utal, hogy most erőszakoskodik...

Kis reakcióid alapján baromira nincs ez tisztán, egyenesen átbeszélve, hogy miért olyan izgalmas ez neki, mik, hogyan vannak a fejében. Lehet erről sokat dumálni. Ha te nem akarod, akkor ne csináld. Ha mélyen magadba nézve mégis csak tök szexi ez neked, csak elnyomod magadban, mert hát "mit gondolnának rólad, ha megtudnák", vagy hasonló, akkor lehet gondolkodni rajta.

jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
53%
26# (19:55 ) Te vettél részt ilyenbe ? Tapasztalatod van ?
jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
28%

Egyáltalán nem arról szól ez a fétis hogy nem szeret téged vagy unalmas a kapcsolat.

Minél jobban oda vagyok egy nőért akár szerelmes is voltam, annál izgatóbb ha megcsal annak ellenére hogy utálom a megcsalást és irtózok tőle.

Ez arról szól hogy te minél jobban vágysz másik férfira szexuálisan, tehát nem járni akarsz vele csak kívánod őt csak szexre, minél jobban kívánod és élvezed őt tehát minél szexmániásabb leszel az a pasi iránt, a párodnak ez annál nagyobb féltékenység.

Viszont szeretitek egymást nem akarod elhagyni de mégis annyira beizgulsz egy férfire hogy hűtlen leszel... Ez a pasidban egy olyan ellent mondást okoz, amit a szervezete nem tud értelmezni hogy ha nagyon szereted de mégis megcsalod nagy élvezettel.

Ez akkora féltékenységet okoz hogy a szervezet kb nem tudja kezelni és baromira elkezd téged kívánni szexuálisan. Minél jobban a másik pasit élvezed annál jobban fog kívánni a pasid. Tehát a szemében te leszel a legvonzóbb nő az univerzumban, olyan leszel neki mint egy vágyfokozó tabletta. Nagyobbat fog élvezni, többször aznap...

Szóval ezzel felhergeled őt.

Ez nem arról szól hogy megunt téged. Pont fordítva, minél jobban oda van érted annál jobban felizgatja ha mással lefekszel.

Ez a képesség ami van a pasidnak baromi jó és élvezetes.

Ő sokkal jobban fogja élvezni a szexet veled, vagy a maszturbálást ha rád gondol, te is élvezheted az életet más pasikkal akik nagyon jók az ágyban. Ha az a férfi egy haver és mind kedvelitek egymást ez marha jó közös program, mehettek nyaralni is együtt...

Én a helyedben örülnék hogy ilyen a pasid. De ha beleszeretsz valakibe emiatt vagy elhagyod a pasid vagy titokban csalod azzal tönkre teheted a pasidat.

Nagyon oda kell figyelni hogy a pasid iránt a szereteted ne csökkenjen más pasi miatt.

Oda kell egymásra figyelni ki mit akar mit érez mi rossz neki...

Amúgy ha te jókat élvezel és a pasid is az jó szórakozás főleg ha mind a hárman vagy négyen szeretitek egymást. Ha jóindulatú jófej férfiakat találsz.


Ha nem akarod ezt akkor még azzal is ki tudja élni a pasid ha elmész férfi ismerősödhöz csak filmezni es hűséges maradsz de a pasid nem fogja tudni hogy dugtatok e. Ha meg megkívánod a férfit akkor dughattok is. Persze előtte tudjon róla a pasid szerintem hogy ne bántsd meg, ne verd át.

Én utálom a megcsalást és nem akarom, mert az azt jelenti hogy nem szeret eléggé, de amúgy az izgat fel legjobban ha az engedélyem nélkül és a tudtom nélkül csalna meg. De nem akarom, csak a gondolat izgat.

jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

24es én 26 éves vagyok barátom 24

25ös én azt írtam hogy nála ez a vágy kamasz korától meg van benne!nem is tudom még nem halottam ilyet!! a cuckold meg a felszarvazás kifejezéseket barátomtól ismerem

26os barátom mutatott nekem már ilyen cuckold videókat hát a legtöbbje szörnyű de elismerem egy kettő van köztük ami izgató nekem is

jún. 24. 21:10
 30/33 anonim ***** válasza:
60%

Én pont a fordítottja vagyok. Belegondoltam már, hogy milyen lenne ha egy pár felkérne ilyenre, hogy tegyem magamévá a nőt a párja előtt. Izgató lehet.


Persze nem tettem még ilyet, kapcsolatban élek és fordítva nem hagynám, hogy a párommal más szeretkezzen előttem.


30/F

jún. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!