Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnõm nem akar védekezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnõm nem akar védekezni, és én ezért mérgemben elveszek tõle tízezer forintot, majd én veszek magunknak óvszert. Jogos, hogy tolvajnak nevez?

Figyelt kérdés

Nem bízhatok meg benne, hogy honnan és milyen óvszert vesz.

Magamban bízok. Büntetésként-ha mégis õ vesz óvszert-kidobom, elveszem a pénzét, és én veszek óvszert. Én nekem már volt korábban kapcsolatom, és tudom az üzletet.



tegnap 13:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
11%
Csaj valamit nem ért. Penetrációs szex a legrosszabb fajta nőnek, ha szexelni szeretne. Nem kell berakni semmit se, mert nincs olyan, hogy g-pont.
tegnap 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Te valami helyi főnyeremény lehetsz, ha minden nőd tőled akar gyereket :D

Nincs saját pénzed?

tegnap 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a pasi veszi az óvszert, a saját pénzéből... ez így lopás.
tegnap 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden egyes része halálosan ijesztő ennek a sztorinak. Ne szexeljetek és külön-külön menjetek el pszichológushoz.
tegnap 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek súlyos gondjai vannak, de főként neked inkább.
tegnap 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
37%

Én is akarok tőled gyereket

55/N

tegnap 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
4%
Gyereket akar,magához fog láncolni,tipikus női viselkedés
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 A szaporodás fétist nem tudja megkülönböztetni a gyerek "ösztönök". A pasi annyira balfasz, hogy nem szakított az elsőkérés után.
tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Nincs azzal baj, hogy tisztán akarja. Tablettával is meg lehet oldani a dolgot, és az csak egy a sok közül fogamzásgátlásra, ha undi a koton.


A másik meg, hogy itt tényleg egy 10000 ft-on vesztek össze miközben lefogadom, mindketten eltartottak vagytok még?

tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi gumit lehet venni 10 ezer forintból?

Ha mérgedben legközelebb megvered, az akkor is fizikai bántalmazás, ha kiskorú, ha mérges vagy, meg, ha nem akar védekezni.

Tehát, ha a párodra mérges vagy, mert nem akar védekezni és ezért lopsz tőle, akkor tolvaj vagy.

Az, hogy mérges voltam semmire nem kifogás.

Az meg, hogy kiskorú szintén nem kifogás semmire. Legföljebb annyiban érdekes, hogy így talán még nagyobb szemétség meglopni.

tegnap 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!