Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnõm nem akar védekezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnõm nem akar védekezni, és én ezért mérgemben elveszek tõle tízezer forintot, majd én veszek magunknak óvszert. Jogos, hogy tolvajnak nevez?

Figyelt kérdés

Nem bízhatok meg benne, hogy honnan és milyen óvszert vesz.

Magamban bízok. Büntetésként-ha mégis õ vesz óvszert-kidobom, elveszem a pénzét, és én veszek óvszert. Én nekem már volt korábban kapcsolatom, és tudom az üzletet.



ma 13:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyikőtök sem normális.
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Hogy jelenhet meg egy ilyen kérdés a nyilvános térben?
ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel a saját pénzedből? Milyen büntetés meg üzlet?
ma 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért az ő pénzéből veszel gumit, ha nem akarsz gyereket? Amúgy ha gyereket akar, előbb utóbb lesz is.

Összessegében úgy látom nagyon nem kellene még szaporodnotok. Hány évesek vagytok? 15?

ma 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok, a barátnõm pedig 17. Tehát KISKORÚ
ma 13:25
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Elég,ha csak fölneveled,majd lesz mástól ilyen hozzáállással!🤪
ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

🤦

Szerintem ti még ne szexeljetek...

ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Mond hogy ez kam kérdés...
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Õ kezdeményez legtöbbször.
ma 13:27
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mérgedben???

Álljon már meg a menet!

Annak kötelessége jobban odafigyelni a védekezésre, aki nem akar gyereket. Esetetekben neked!

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!