Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ragaszkodik a többség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik a többség a hűséghez?

Figyelt kérdés

Tényleg ez lenne a cél? A boldog élet titka? Beleszeretünk egy emberbe és onnantól életünk végéig csak ő létezik?

Kielégítő bármennyire is ez számotokra?


ma 11:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Nő vagyok, nekem igen. Én boldog vagyok, ha a társam nincs mással, és én sem akarok lenni massal! Az, hogy te nem vagy hűseges, nem baj, csak szólj, mert jogom van tudni, hogy akivel együtt vagyok, más nőkbe is belemártja a f*szát. És nem csak a lelki része miatt, hanem a betegségek miatt is JOGOM van tudni.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbb embernek ez a megfelelő.

Igen, számomra abszolút kielégítő.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy az 1es írja. Teljesen rendben van, hogy te ebben hiszel, és neked több kell. Ezt hivjak nyitott kapcsolatnak. Keress ilyen nőt, aki ugyanigy gondolja. (Előre szólunk, nem utolag) Hol a gond?
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván azért ragaszkodom hozzá, mert számomra igen. Neked ezzel mi bajod van?
ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha szerelmes vagyok, akkor egyszerűen nem akarok mással lenni. Nem kívánom. Te csak simán nem vagy szerelmes.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
Nyitott kapcsolatot akarsz amivel nincs baj ha a párod vevő rá. De megcsalni a másikat otromba viselkedés.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Különösebb bajom nincs ezzel, csak néha elmerengek rajta.

A monogámia az általánosan elfogadott együttélési forma, ami egyértelműen megbukik, inkább ez a problémám ezzel.


3 hosszú kapcsolatom volt életemben. Mindhárom alkalommal az első pár évben másra sem tudtam nézni mint a páromra aztán ez szépen lassan megvoltozott minden alkalommal. Nem tudtam elképzelni, hogy akkor innentől csak ő lesz és kész? Törődjek ebbe bele?

Soha nem csaltam meg senkit, inkább szakítottam.

És nő vagyok.

ma 12:13
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
7: Attól még h neked nem vált be, az nem jelenti azt, hogy másnak nem. fog, erre nagyon sok példa van. Valójában az emberiséget a monogámia szörnyű módon segítette, nem véletlenül terjedt el a keresztény vallás kapcsán sem, ezt teljesen tudatosan lett belefoglalva.
ma 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%
Igen, megoldás a szakítás is, de amikor már megvan a korod, lassan leöregszel és te még mindig a párod keresed akkor inkább jobb ha egyedül maradsz. Úgy hiszem, hogy keresni az örökké tartó szerelmet nem kell mert nem létezik, de ha létezne is nem kell rágörcsölni, mindenáron meglelni.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Hát de akkor te így vagy összerakva. Nem kell másokat meggyőzni arról, hogy a te igazad jó, az övék rossz. Éld úgy az életed, ahogy téged kielégít, csak ne bánts közben másokat. Ennyi lenne az egész.
ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!