Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Normális az ha a barátnőm megkér valamire már hozom is neki. Minden nap többször kér, pl kijelenti hogy szomjas vagyok és néz rám, vagy masszírozzam meg és már fekszik is le hozzá. Vagy megteritek és kér valamit ami nincs az asztalon. Minden nap van vlmi. Megteszem mert a párom, de ez normális?


Vagy tudom mit szeret és figyelek higy legyen itthon. Alapból figyelek hogy könnyebb legyen neki (mert kényelmesebb típus) és nincs kedvem az állandó puffogasat meg csapkidasat hallgatni miközben siet mert elb.ssza az idejét állandóan.


Mindig azt láttam otthon hogy egymást segítik szüleim a mindennapokban.


szept. 17. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg ez kölcsönös, addig teljesen normális. De erről nem írsz egy szót sem.

Egyébként meg nem kötelező, ne csináld, ha ennyire zavar.

szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
De azért arról nem szól a kérdés, hogy Ő főz, most Rád, gondolom takarít, amellett hogy dolgozik. Ezt úgy lehetne megítélni, hogy azt is tudjuk, hogy Ő mit tesz meg érted, de ez eddig számomra nem derül ki.
szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Hát ő például a mosast berakja és többnyire én teregetek ki ( bár van amikor megcsípi valami es akkir nem jó ahogy teregetek es csak ugy jó ahogy ő csinálja), hajtogatok miután megszáradt.


Főzni nem Igazán főz, akkor se ha van ideje.


Volt hogy én később értem haza és megkértem hogy szedjen nekem is vacsit hagyja a pulton hogy csak melegitsem ha hazaérek, szóvá tette hogy ilyet nem szoktál kérni és nem csinálta meg.


Vagy amikor mondjuk szabin van vagy tudom ráér se segít szó nélkül, ha megkérem .


Én ha csinálom a házimunkát azt egyedül, ha netán ő, akkor hozzál ezt, vidd oda stb

szept. 18. 07:44
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenének vagy még ilyen nyomorult ember mellett? Jó ez neked hogy egész életedben csicskáztatni fog mindenért?
szept. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én sem értem, miért jó még Neked Vele.
szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ameddig neked ez nem gond, addig normális.
szept. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!