Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Normális az ha a barátnőm megkér valamire már hozom is neki. Minden nap többször kér, pl kijelenti hogy szomjas vagyok és néz rám, vagy masszírozzam meg és már fekszik is le hozzá. Vagy megteritek és kér valamit ami nincs az asztalon. Minden nap van vlmi. Megteszem mert a párom, de ez normális?


Vagy tudom mit szeret és figyelek higy legyen itthon. Alapból figyelek hogy könnyebb legyen neki (mert kényelmesebb típus) és nincs kedvem az állandó puffogasat meg csapkidasat hallgatni miközben siet mert elb.ssza az idejét állandóan.


Mindig azt láttam otthon hogy egymást segítik szüleim a mindennapokban.


szept. 17. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Az én barátom ugyanez. És szerintem nem normális.
szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Remélem, nem laktok együtt. Csicska vagy? Felnőtt ember, pont, mint te, igyon, ha szomjas.
szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Neha kicsit en is ilyen vagyok sajnos nokent. Igyekszem erre odafigyelni. Nem azert csinalom, mert csicskanak latom a paromat, hanem egyszeruen hozzaszoktam ahhoz, hogy mindenben szamithatok ra, ilyen kisebb dolgokban is. Beszeltunk errol korabban, elmondta, hogy neha zavarja es azota rendesen odafigyelek ra.
szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Jó a meglátásod kérdező egy kapcsolatban az lenne a lényeg hogy egymást segítik de amit te csinálsz az konkrétan a kiszolgálás. Kb ahogy a másik is írta csicskának tekint. Nekem ez cseppet sem jönne be ha egyszer szomjas ne legyen már lusta felállni és igyon nem vagyok a szolgája sem a pincérje. Az meg hogy természetesnek veszi hogy megmasszírozd akkor is ha éppen neked semmi kedved ilyesmihez....menjen wellneselni ahol kiszolgálják minden kívánságát.
szept. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is kérhetsz tőle dolgokat cserebe, akkor oké.
szept. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

-Szomjas vagyok!

-Akkor igyál valamit!

-Hozzál inni!!

-Dehogy hozok! Van neked is lábad!


Ennyi! :D

szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Úgy tűnik mintha a barátnőd ezt direkt csinálná, akkor is kér valamit ha valójában nincs rá szüksége csakhogy ugráltasson. Ez pedig nem normális, valamilyen mentális rendellenességre utal ami rendesen elfajul majd a későbbiekben.
szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell mindent mentalis betegsegnek titulalni, caloszinuleg csak lusta es hozzaszokott, hogy a parja mindenben kiszolgalja.
szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő is ugyanúgy megteszi neked ezeket, akkor rendben van, hiszen megvan a kölcsönösség.

Ha egyoldalú a dolog, akkor viszont tényleg kiszolgálásról és "csicskaságról" beszélünk, ami nagyon nem okés.


Mi is van, hogy megkérjük egymást a párommal, hogy hozzon enni, vagy inni, bár ez többnyire olyankor van, mikor amúgy is kimegy/eleve kint van a konyhában.

De előfordul, hogy a párom megkér, hogy csináljak neki mondjuk egy rántottát és én szívesen teszem, mert szeretem és mert fordítva ő is megteszi nekem ugyanezt, ha megkérem.

szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
nyilván van egy határ, de valakinek ez a szeretetnyelve, kisebb szívességekben érzi kifejezve a törődést.
szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!