Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihetek neki, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetek neki, és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Néhány napja megismertem egy srácot interneten. Ő írt nekem, és találkozni akart velem. Én mondtam, hogy nem ismerem annyira még, úgyhogy nem. Ha valamit ki írok, ő ír hozzá, és a végén szmájlikat küldözgetünk egymásnak, és olyanokat ír, hogy szeret meg nagyon kedvel... én is kedvelem, de nem úgy. Tegnap szomorú voltam valaki miatt, és ő vigasztalt. Később megkérdezte járok-e vele. Már előző nap is feltette a kérdést, de mondtam, hogy miért NEM a válaszom. Utána azt kérdezte majd valamikor járok-e vele, meg folyton találkozni akar velem. Már mondtam, hogy nem lehet, mert messze lakok tőle, és különben sem járok arra, de ő utána ezt kérdezgette. Azt mondja belém szeretett és én vagyok az élete értelme, de nem tudok hinni neki. Senkinek nem tudok hinni, ha szerelemről van szó. Nem is érdekel a téma sem. És a hiba bennem van. Nem tudom magam elfogadni, ez részben azért van, mert régebben mindig piszkáltak az iskolában... és sok ember átvert, sok mindenkiben kellett csalódni. Nem tudok megbízni senkiben, és biztos lennék benne, hogy ez a srác kiábrándulna belőlem, ha meglátna. Képen nem sokat lát belőlem, hiába állítja, hogy szép vagyok. És mi van, ha nem is igaz, hogy szeret, csak próbál felszedni valakit?! Még amikor megismertem volt barátnője, de már nincs meg neki. Legalábbis neten úgy láttam. De ő nem is mondott erről semmit, csak láttam. De amikor meg volt neki, akkor is írt nekem olyat, hogy "love" meg találkozni akart velem akkor is. És én nem tudom szeretni, nem tudom megmondani neki, hogy nem akarok semmit tőle, bár jól esik azért, amiket mond... csak úgy érzem nem lennék jó neki, meg nem is nekem való a szerelem meg egy kapcsolat. És ott van még az, hogy ő több mint 2 évvel fiatalabb tőlem. Bár tényleg kedvelem, csak azért nem úgy...
2010. nov. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Sztem messze kerüld el!

Ha a neten azt mutatja hogy nincsen csaja,de küldi neked a love,meg szeretlek,stb..üziket..akkor haggyad!

Sztem csk fel akar szedni vkit!

Haggyad!

2010. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, mindig bántottak a suliban és bizonytalan voltam csúnyának éreztem magam.Nem bíztam meg senkiben főleg a pasikban nem, mert randikon mindig diliseket fogtam ki.Csak most lett pasim 24 évesen:Pés neten ismerkedtünk össze igaz egy naaagyon régi osztálytársam volt.a lényeg, hogy egy te nem vagy értéktelenebb mint bárki más meg kell TANULNOD szeretni magad mert amíg ez nem megy mást sem tudsz szeretni.

másodszor:azt is meg kell tanulnod,hogy igenis bízz az emberekben, persze ki is kell majd ismerned őket, mert ettől függetlenül vannak rossz emberek

és végül: egy olyan pasi aki akkor is szerelmet vallott neked amikor volt barátnője nem megbízható, a helyedben hanyagolnám ezt a palit.

ui.:nekem vannak hibáim, epilepsziás vagyok, önkéntelenül böfögök,mert van egy ilyen betegségem is és ringatódzva tudok csak elaludni, no meg művész vagyok tehát bolondos:)épp ezért sokáig azt hittem nincs olyan férfi aki ezek után szeretni tudna engem, tévedtem.Minden bolond zsák megtalálja a maga bolond foltját előbb vagy utóbb;)és igen engem nagyon szépnek talál mert rajta van a rózsaszín szemüveg:)

2010. nov. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
te se lehetsz tul idos! hat mar ne is haragudj,de hogy szerethetne ha meg a budos eletbe nem talalkoztatok. ? amugy neki van igaza. en is megkerdeznem az illetotol hogy talalkozunk e mert hat ugye az emberek altalaban talalkozni szoktak egymassal. ha teged nem erdekel akkor meg mit hulyited??
2010. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!