Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Ti mit tennétek a helymbe? Fontos!

Figyelt kérdés
A párommal folyton veszekszünk apró-cseprő dolgokon. Már nem egyszer ott jártunk, h szakítunk. Nem tudom mi ütött belénk... Nemrég még a közös jövőnket terveztük, a kezemet is megkérte. Egy neves, erős egyetemre vettek fel és most sokan kéne tanulnom... mikor gondolkodtam, h oda felvételizek azt mondta mellettem lesz mindenbe... de mikor dönteni kellett nem foglalkozott velem és mostanába még tanuli se nagyon hagy.... Közben van egy pasi aki mielőtt összejöttünk a párommal... hát esélyes befutó volt (mármint nekem nagyon tetszett..stb.ő nem tudom mit érzett..)..ő sokszor kérdezte miújság, foglalkozott velem, meg elég sokszor beszálünk. Mostanába elég furán viselkedik velem... találkozni szeretne meg ilyenek... és hát nem tudom ezt mire véljem... Eléggé rossz mert így hogy a párommal veszekedünk eléggé megkedveltem a másik pasit... Nem tudom mi téveő legyek? Ti mit tennétek a helymbe? Bocsi , hogy egy "kicsit" szétszórtan írtam...:$
2010. nov. 3. 08:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem szakíts a pároddal, és próbálj meg közelebb kerülni ahhoz a másik pasihoz. Ha ennyire érdeklődik felőled akkor biztos, hogy nem semleges. ;)
2010. nov. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mostani pároddal haldoklik a dolog,ez te is érzed.Nem támogat téged,ami egy jól működő kapcsolatban alap,hogy a másikra tekintettel vagyunk,kölcsönösen.Nem értem,hogy minek akarsz másik pasit,ha konkrétan leírtad,hogy tanulnod kellene.Akkor koncentrálj a tanulásra!
2010. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Szakíts a mostani pároddal!

Ha NEM hagy tanulni, meg veszekedtek, semmi értelme! csak neked lesz rossz.

Szakíts vele, és próbáld meg a másik pasival, hátha vele jobb lesz, sőt...ahogy írtad biztos jobb lesz.

Szerintem ő támogatni fog a tanulásban is, meg lehet okosabbis mint a mostani :D

éna helyedben ezt tennéém

2010. nov. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
szegeny mostani pasid! eleg uncsi lehet egy olyan baratno aki mast se csinal,csak tanul.
2010. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló... inkább tanulok, mint sem, hogy egy tudatlan hülye legyek

lehet te az vagy... de én nem:D

2010. nov. 3. 10:05
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

fiatal vagy még, ne félj váltani!

ha 20 éve házasok lennétek, azt mondanám, fontold meg, de így nem szabad egy rossz kapcsolatban maradni, amikor ott egy másik (jobb)lehetősége

2010. nov. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
okostojas. akkor keress valami mernok vagy ugyved pasit,azok legalabb csak a munkajuknak elnek.jol meglesztek egymassal.
2010. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!