Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túl élni? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl élni? Lehet, hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Tegnap vége lett két és fél éves kapcsolatomnak, ma felkeltem és belehalok annyira fáj. Nagyon rossz, nem tudom elképzelni mi lesz most velem... Azért lett vége, mert azt mondta ő már nem szeret, de úgy váltunk el, hogy nagyon hiányozni fogok neki, és lehet, hogy téved, és hogy ez még nem a teljes vége. Mit tegyek, hogy ne legyek élőhalott? Nincs célom, nem látom a következő lépést.... :( Csak a keserűség és szomorúság van bennem..
2010. nov. 3. 08:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mit mondjak de a lenyeg hogy ne add a tudtara hogy ennyire szenvedsz.
2010. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező.

megértelek én ugyan ezt élem most át mindt te nekem is tegnap lett vége a kapcsolatomnak 4 év után :S

2010. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom mondani amit már írtam, hogy ha visszajön már nem fog szeretni hisz egyszer képes volt elhagyni ez sajnos ilyen:S
2010. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
én is voltam már így.. :) megértelek. amikor velem szakított a barátom, minden áron újra akartam látni azt akartam hogy megint együtt legyünk.a nővérem meg mindig azt mondta hogy nem érdemes mert ha egy fiú egyszer azt mondja egy lánynak hogy már nem szereti vagy nem biztos a dolgában, akkor azt a lányt már nem is veszi komolyan.. és ez sajnos így van. de én nem hittem a nővéremnek és a srác visszajött, azóta már harmadszor is szakított velem! aztán amikor negyedszer is visszajött, akkor láttam be hogy a tesómnak volt igaza aztán végleg dobtam a srácot. most 16-án lesz 3 hónapja hogy szakítottam vele, és most már nem is érdekel. :)
2010. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
09:23-as! Hát gratulálok az erődhöz! :) Elismerésre méltó... :)
2010. nov. 5. 10:52
 16/18 anonim válasza:
09:23-as vagyok =) amúgy azóta mitörtént , visszajött? =)
2011. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem történt semmi, próbálok felejteni :)
2011. febr. 21. 18:26
 18/18 anonim válasza:
jön majd más, és akkor el tudod felejteni végleg, KITARTÁS ! :)))
2011. febr. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!