Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet túl élni? Lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túl élni? Lehet, hogy visszajön?

Figyelt kérdés
Tegnap vége lett két és fél éves kapcsolatomnak, ma felkeltem és belehalok annyira fáj. Nagyon rossz, nem tudom elképzelni mi lesz most velem... Azért lett vége, mert azt mondta ő már nem szeret, de úgy váltunk el, hogy nagyon hiányozni fogok neki, és lehet, hogy téved, és hogy ez még nem a teljes vége. Mit tegyek, hogy ne legyek élőhalott? Nincs célom, nem látom a következő lépést.... :( Csak a keserűség és szomorúság van bennem..
2010. nov. 3. 08:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
várj. Az idő mindent megold. Lehet majd ő teszi meg az első lépést feléd. Ha ő ment el, nincs értelme erőltetned a dolgot, mert csak tehernek fogja érezni az egészet, és azzal még azt a kis reményedet is elveszítheted. Addig foglald el magad valami hasznos dologgal.
2010. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, de annyira fáj... üresnek érzem magam és a legrosszabb a hangulat ingadozás. egyik percben azt érzem, hogy zokognom kell, és rázkodnom a sírástól, annyira fáj.. a másikban azt érzem, hogy túl élem, úgy is visszajön, mert képtelen lesz ezt így lezárni... és a többi... mindezek másodpercek alatt.. percenként frissítem az oldalt itt is, hogy írt-e már valaki, mert addig is jó, amíg ez lefoglal...
2010. nov. 3. 08:48
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

menj ki a haverokkal

nézz meg egy jó filmet(lehetőleg ne romantikusat)

vagy találj ki olyat, ami elvonja a figyelmed...

2010. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan veled érzek,mert tudom,hogy ez mennyire fájdalmas.De az exednek kijárna egy alapos seggberúgás.Ha valaminek vége van,akkor mondjuk ki,hogy vége és ne áltassuk azzal a másikat,hogy egyszer talán majd...Ez tudod mit jelent?Hogy ő most szabad ember,azzal kamatyol,akivel akar és ha nem talál olyat,akivel tartós kapcsolatot kialakíthat,akkor újra szóba jöhetsz.Élteti benned a reményt,mert nem akar minden hidat felégetni maga mögött,hogy visszajöhessen,ha arra van szüksége.Egyetlen percet se vesztegess arra,hogy rá vársz!Ha volt ereje kimondani azt,hogy már nem szeret,akkor elhiheted,hogy ennek a kapcsolatnak vége.

Az eleje k.urvasz@r,amíg az ember gyászolja a kapcsolatát,aztán egyre több erőd lesz tovább lépni.Soha ne engedd,hogy talonban tartsanak,hogy közben menjenek feletted a hónapok és évek,mindezt úgy,hogy vársz valakire,aki képes volt elhagyni.

Fel a fejjel,leszel te még nagyon boldog valakivel,aki biztos lesz az érzelmeiben és abban,hogy te kellesz neki!

2010. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
ezt most így nagyon rossz hallani.. te vagy az első aki azt mondja, hogy csak talonban tart... nem lehet, hogy egyszerűen tényleg nem tudja mi lesz, és fél, hogy nem leszek? Meg lehet h szeret, csak most baromira besokkalt, minden miatt?
2010. nov. 3. 09:31
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
9:30-as vagyok.Minden szavamat úgy gondolom,ahogy leírtam.Tudom,hogy fáj,voltam már hasonló helyzetben és ilyenkor az utolsó morzsába is megkapaszkodik az ember,ami reményt adhat,de nem érdemes.Azt mondta nem szeret és legyen vége.Persze lehetséges,hogy nem talál olyan lányt,aki nálad jobban passzolna hozzá,ezért hiteget azzal,hogy ez még nem a teljes vége,még tévedhet.Csak az a bökkenő,hogy ha képes volt elhagyni és azt mondani,hogy nem szeret,ott már eltört valami.Azt a kapcsolatot úgy folytatni,ahogy volt már nem lehet.Ő be akarja biztosítani magát,hogy megvárod,hátha nem talál jobbat és akkor bűnjbűnóan vissza mehet.De közben hol vagy te,ebben a történetben?Miért nem fontos neki,hogy veled addig mi lesz,amíg ő hajlandó eldönteni,hogy ez most végleges vagy csak tévedés?Miért nem érdekli,hogy te ebbe addig bele gebedsz?Most egy fontos ember van,te magad!Éld túl és menj tovább!Keress egy olyan embert,akinek nem kellenek szünetek abban,hogy szeressen téged!
2010. nov. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam a hsz-eket de van egy tanácsom neked kedves kérdező, én saját bőrömön tapasztaltam meg a nők kegyetlenségét és a férfiak is ilyenek, nekem a rövid kis történetem 1 éves kapcsolat és mondta hogy az exe még hiányzik neki , biztos tudod milyen az a mindent megbocsájtok annyira imádom érzés.. ne ess ebbe a csapdába. én vigasztaltam hogy segítek neked és utána eldobott hogy egyre erősebb az érzés és megbeszéltük megbocsájtott de egy napot szakítottunk.. tegnap írta hogy nem akar tőlem többé semmi FACEBOOKON LEVÉLBE és hogy egy csávó se kell most neki se az exe se senki és az a komoly hogy utána érkeztek neki hsz-ek a képéhez és leszűrtem hogy kavar egy másik csávóval, és én 2x bocsájtottam meg neki.. NEM HISZEK AZ ÚJRA KEZDÉSBEN !!!!! NE ESS EBBE BELE .. 1X ELHAGYOTT ELHAGY MÉG EGYSZER .. Kitartást! 16/f
2010. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Első vagyok én az első szakítás után megbocsájtottam és mostmár nem olyan nehéz csak az ha tudom hogy csávózik..
2010. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%
Ja és még valami én úgy felejtettem el hogy megírtam neki hogy "remélem találsz olyat aki megbecsül így mint én és olyan életed lesz amit én adtam volna neked hogy soha nem kellett volna félned hogy hazudok de te érzed" Meg én rappelek egy 5 éve kb és freestyleba egyedül toltam róla a csávóról meg a kapcsolatról egy szívből jövőt :))
2010. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem meg attól hogy elhagyott lehet hogy jót is tett veled mert próbálj erőt meríteni és boldog lenni és ha rájön a különlét alatt hogy nagyon szeret és hiányzol neki akkor próbálkozni fog és ha egyszer erre rájött miért ne....ez az én gondolatom nem muszáj egyetérteni velem
2010. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!