Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amennyiben házastársad/párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben házastársad/párod negyven éves kór felett elhagyja magát, nemigen ad magára, akkor te, aki nem hagyta el magát, ugyanúgy szereted, vonzódsz hozzá vagy ez nálad ok a szakításra, mit tennél / tettél?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, esetünkben semmiféle ráhatással nem bírok a változásra. Nejemnél ez tabutéma évek óta.

szept. 4. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem valszeg az lenne, pláne ha én nem hagytam el magamat. Jogosan várná el egy ilyen helyzetben bárki, hogy a másik is odategye magát.
szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én finoman tudok hatni a ferjemre.
szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Exférjem 30évesen hagyta el magát, de nagyon durván. Volt hogy hetekig fogat se mosott, csak amikor már hisztiztem miatta, hogy undorító büdös a szája. Még fel volt háborodva, hogy nem akarom megcsókolni.

Aztán kitört egy foga, azt sem akarta pótoltatni, mert drága és fél a fogorvostól. Nem csak emiatt, de nem bírtam tovább mellette. A válásunk után egy évvel megcsináltatta a fogát, mert rájött, hogy így esélye sincs csajozni.

szept. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

A nők akkor válnak, ha a férj már nem jó ember. A férfiak akkor, ha a feleség már nem jó nő.


Amúgy sok férfi lepődik meg válás után, hogy bizony a húsoiacon nem sokat nyom a latban, hogy a volt feleség hogy nézett ki 20 évesen, a gyerekek előtt. Csak az, hogy most dugható-e. Valakinek az lesz, nyugi.

szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!